Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell manapság már...

Miért kell manapság már majdnem mindent pucér nőkkel reklámozni?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdésem, és nem is vitát akarok szítani, csak komolyan elcsodálkozok már ezen.


Én meleg vagyok, és folyamatosan azt olvasom, hogy az emberek azt sérelmezik, hogy a melegek mutogatják magukat (akár kézfogással stb...), meg a szexualitás 4 fal közé való, stb.

Közben meg már majdhogynem mindenféle terméknél, szolgáltatásnál, autónál, stb stb. vagy nagymellű, vagy pucér nőket látni. Plakátokon, reklámokban, TANKÖNYVEK elején is általában nők vannak, és majdnem mindenhol.

Nem azért sérelmezem ezt, mert meleg vagyok, szó sincs róla. De ez egy idő után már nem gusztustalan, hogy ennyire mindenbe beleszövik a szexet? Én például nem vennék meg csak azért semmit, mert helyes pasi van rajta.


Csak szerintem gusztustalan ez? Nem maga a női test, hanem hogy mindenbe már szex van, mindent már csak pucér nőkkel lehet eladni, stb.

Miért jó ez?


Nektek mi erről a véleményetek?



2015. ápr. 4. 16:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Ó, 9-es, eddig azt hittem, hogy csak szimplán idióta vagy, de most, hogy felhoztad, hogy egyetemre jársz, nem is csodálkozok. Az egyetemisták nagy résza álművelt, tudatlan segg. :D
2015. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
"álművelt" ? Te sem vagy egy nyelvújító. :D Tudod ezt az irigyek mondják, akik még be sem kerülnek. Pont az olyan hülyék szoktak irigykedni, mint amilyen te vagy. :D
2015. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nyilván. Nem én akarom a tudásomat azzal bizonyítani, hogy bekerültem egy egyetemre. :D
2015. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
41%
Nem bekerülni nehéz, hanem bent maradni. Látszik, hogy még a közelében sem voltál. :D Te kis nyelvújító. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
70%

Olyan idegesítő mikor egy normális és elég egyedi kérdés születik végre az oldalon (mert nagyon ritka) és akkor ilyen barom állatok, mint ez az 59% os belesz#rnak és innentől az offolás és az ő trollkodását lehet csak olvasni...

Ne hogy elfogadd már, hogy totál félreolvastál vagy félreértelmeztél valamit és elcseszted... nem, inkább verd itt még magad tényleg.

2015. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem "verem" itt magam csak leírtam a véleményemet, ami a tiétekkel ellenkező és ezt ti nem fogadjátok el. Tudod az alkalmazkodás elég fontos dolog az életben, de akkor hangoztasd csak, hogy a te véleményeddel ellenkező nem elfogadható. Gratulálok! A sok testképzavaros emberről meg annyit, hogy ha lelkileg egészséges akkor teljesen mindegy, hogy mit sugall a társadalom nem fogja elsajátítani a "rosszat". :D De felnőtt létedre ennyi eszed nincsen, akkor...
2015. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
59% te meg agyilag vagy zavaros, egy tapintatlan egyszerű tahó.
2015. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem folytatom a vitát, azt hiszel, amit akarsz. Bár annyit hozzátennék a +nagy, egyetemi tudásodhoz" hogy nem én vagyok a nyelvújító, én legalább magyar szavakat használok. :) "sex"
2015. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Rendben! Köszönöm az értelmes hozzászólást, megpróbálsz egy hibámra építkezni, egy ártatlan helyesírási hibára. Tipikus műveletlen magyar vagy. Emberileg nulla. Gratulálok, megérte életben maradnod.
2015. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Te meg tipikus sztereotip p.cs
2015. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!