Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell manapság már...

Miért kell manapság már majdnem mindent pucér nőkkel reklámozni?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdésem, és nem is vitát akarok szítani, csak komolyan elcsodálkozok már ezen.


Én meleg vagyok, és folyamatosan azt olvasom, hogy az emberek azt sérelmezik, hogy a melegek mutogatják magukat (akár kézfogással stb...), meg a szexualitás 4 fal közé való, stb.

Közben meg már majdhogynem mindenféle terméknél, szolgáltatásnál, autónál, stb stb. vagy nagymellű, vagy pucér nőket látni. Plakátokon, reklámokban, TANKÖNYVEK elején is általában nők vannak, és majdnem mindenhol.

Nem azért sérelmezem ezt, mert meleg vagyok, szó sincs róla. De ez egy idő után már nem gusztustalan, hogy ennyire mindenbe beleszövik a szexet? Én például nem vennék meg csak azért semmit, mert helyes pasi van rajta.


Csak szerintem gusztustalan ez? Nem maga a női test, hanem hogy mindenbe már szex van, mindent már csak pucér nőkkel lehet eladni, stb.

Miért jó ez?


Nektek mi erről a véleményetek?



2015. ápr. 4. 16:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
"Te meg tipikus sztereotip p.cs" Rendben azért a mondat végén illene kitenni a pontot te suttyó. Látod-látod a műveletlenséged csak kibújt a zsákból. :D
2015. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
tudod aki annyira okos ,közel sem ennyire egoista beképzelt majom.mit gondolsz ,hányan járnak még rajtad kívül egyetemre te hülyegyerek?
2015. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt az értelmetlen vitát be lehet fejezni, semmi köze a kérdéshez.


59%-os, te meg menj másik kérdéshez, semennyire sem hasznos az amit írsz, pláne, hogy olvasni és értelmezni sem tudsz.

2015. ápr. 5. 07:50
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azon szoktam elképedni, hogy az EGYETEMI bulikat ilyen kb. melltartó meg bugyi együttesben táncoló, narancssárgára szolizott, műszempillás, csótányroppantós, agyonsminkelt csajokkal reklámozzák. Pont az egyetemnek lenne az a lényege, hogy értelmes értelmiségi embereket neveljenek ki magukból... sejtem, hogy miért, hogy menjenek a pasik, de azt meg lehetne úgyis oldani, hogy mondjuk több, de kevésbé r...os kinézetű lánnyal reklámozzák, vagy kedvezményekkel a női vendégeknek.


De tényleg, most már olyan dolgokat is félmeztelen meg közönséges nőkkel reklámoznak, amiknek semmi közük nincs az ilyesmihez... autószerviz, pizza... és nem is igazán hiszem, hogy az átlag pasi annyira egybites agyú lenne, hogy ez alapján választaná az adott szolgáltatót...

2015. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Vagy mikor belépek skype ra és tök indokolatlanul a pofámba néz egy potencia növelős reklám... aminek a félmeztelen nőkhöz nincs köze, de a szexualitáshoz igen.

És akkor mindezt egy kib#szott skypon... pofám leszakad.

Milyen jó volt mikor ezeket az ember megtartotta magának, vagy az orvosoknak/barátoknak, de ma már a reklámokba is ezek mennek millió ember számára és ez tök normális... elvileg.

2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam ezen mostanában. Pár napja láttam egy plakátot, rá volt írva, hogy "XY szőnyegház, jó minőségű szőnyegért keressen minket!" Erre a képen ott van 2 db szőnyeg összetekerve, szinte alig láthatóan, mellettük egy szilikonmellű, alulöltözött, agyonsminkelt nő, aki olyan fejet vág, mint aki épp elélvez. Én meg csak ott pislogtam, hogy wtf? xd Szerintem is szégyen, hogy ma már egy rohadt szőnyeget is csak úgy lehet eladni, ha élvezkedő, kivágott felsős nőkkel reklámozzák.
2015. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem szükséglet. Ha az lenne, nem lennének papok/apácák és aszexuális emberek. Barmok.


A kérdésre a válasz pedig az, hogy azért, kedves kérdező, mert szex-orientált társadalomban élünk, ahol a nők teste -igen kelendő- árucikk. Itt szinte minden a hetero' férfiaknak van kitalálva.


Egyébként menjetek a büdös francba, szét van offolva a kérdés!

2015. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
nos csatlakoznek az utolso kommentelohoz. teljesen igaza van. bar en talalkoztam ferfi modeles reklammal de valoban a nok vannak elonyben ezen a teren. sok pasinak bejon szerintem.
2015. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

De ki az, aki csak azért képes megvenni valamit, mert szex-bomba van rajta?

Természetesen vannak heteró barátaim is, és ők is mondták, hogy baromság az egész, nem fognak csak azért pizzát venni, mert egy nagy mellű nővel van reklámozva. Egyik haverom meg is mondta, hogy szerinte azoknak az üzleteknek baromi rosszul állhat a szénája, akik kénytelenek félpucér nőkkel reklámoztatni magukat.

2015. ápr. 12. 18:15
 30/33 anonim ***** válasza:

Manipuláció!

Attól hogy téged nem tudnak manipulálni egy jól kinéző férfi vagy testtel attól mást sokakat igen.

2015. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!