Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom kontrollalni magam,...

Nem tudom kontrollalni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg rossz tulajdonsagom van amikkel a sajat siromat asom, valtoztatni szeretnek. Ha nem az van amit en szeretnek agressziv leszek, eroszakos, tamadok. Soha nem vagyok szomoru csak ideges, busszuallo, onzo. Nem tudok lezarni dolgokat, nem tudok engedni.. Onbizalmam az van, tudom hogy mim van de megis nagyon kotodok emberekhez mert felek hogy nem lesz mas (parkapcsolat). Mit tegyek? 17/L
2015. ápr. 4. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld önmagad. Ha éppen kialakul egy helyzet amiben agresszív leszel figyeld meg magad, hogy miként hatalmasodik el rajtad. Aztán gondold át, hogy min is akadtál ki? Aztán biztos rájössz, hogy valami lényegtelen, mert mi történhetett volna ha nem szakad el a gépszíj az agyadban? Igazából semmi.

Amikor jön aztán egy helyzet ami kiváltanék belőled agressziót várjad magadban az érzést, és legyél rá tudatos, hogy van, és ha ott vagy kellő tudatossággal az érzésedre, élvezd ki, hogy benned van, figyeld meg, de ne engedd át magad neki. Aztán szépen lassan majd megtanulja az egód, hogy felesleges erőlködnie.

Persze ez egy kicsit hosszú folyamat lesz. Várd a lehetőséget, hogy figyelmes tudj lenni magadra, és tanuld meg észrevenni a változásokat amik benned lezajlódnak.

A figyelést külön úgyis gyakorolhatod ha csak leülsz szépen, becsukod a szemed, és anélkül, hogy kommentálnád figyelsz befelé. Érzést, képeket, hangokat, tök mindegy, csak lélegezz, és próbálj meg arra koncentrálni amit tapasztalsz, és ne arra, hogy meghatározd, hogy mit tapasztalsz. :]

2015. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem kérj meg valakit hogy ba**on pofán jó párszor, amíg egyszer csak már nem leszel ilyen kis ge*i.
2015. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Belőled lesz aztán a rossz anyós!
2015. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!