Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok, mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam idegileg? Van valakinek valami ötlete, hogy lehetne ezt kontrollálni?

Figyelt kérdés
Majd 3 éve vagyunk együtt. Mindenki álompárnak mond minket. Imádjuk egymást eszméletlenül. Nem tudom hogy bír engem elviselni. Nagyon sokszor visszafogom magam,de így is örlődöm és szerintem magamat teszem már tönkre idegileg a sok agyalás miatt. Persze neki sem jó,hogy időnként ok nélkül piszkálom. Ő nagyon tapintatos,figyelmes, a tökéletes partner. Inkább nem beszél az adott barátnőjével,akire féltékeny vagyok,csak hogy ne okozzon fájdalmat vagy ne veszekedjünk. Tudom,h soha nem csalna meg,inkább elhagy,de ezt nem tenné meg. Mégis jár az agyam,kattogok hülyeségeken,amin felspanolom magam aztán ha szerencsém van nem kerekedik ki belőle veszekedés.
2013. okt. 14. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak magadban tudod eldönteni! Bízz meg benne jobban és nem lesz ennyire nehéz!
2013. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és az önbizalommal hogy állsz ? mert sokszor az áll a háttérben
2013. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A túlagyalás ellen:

[link]


Egyébként pedig valóban az önbizalmat kell tuningolni és akkor nem fogsz így érezni.

2013. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg vele, hogy ő nem jár neked alanyi jogon, hanem van neked. Van ötletem, foglald le magad mással, pl hobbi. Bármilyen kapcsolatban is, akármilyen pink és akármilyen kibek..túl k... jó is, fontos, hogy az egyéni tered is meglegyen. Legyen magánügyed (ne csak a szarás legyen az, de érted, nem egy ember vagytok, hanem kettő külön önálló ember). Nem kell folyton egymás szájában lenni, meghálálja magát, ha törekedtek picit erre és erősíti a bizalmat is.
2013. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában ez úgy oldódik meg, hogy az ember elveszíti a szerelmét, esetleg még egy-kettőt. Mindjárt lesz érzelmi ereje kezelni a féltékenységét, lényegében ez az érzelmi felnövés.


Na most ha már ez is megrémiszt, akkor ez is segíthet abban, hogy szembeszállj azzal a rossz érzéssel, ami a féltékenység. Ha nem vagy erőszakosan féltékeny, csak néha egy kicsit (de nem erőszakosan, nem idegesítően, hanem imponálóan), akkor egyáltalán nem adsz neki okot arra, hogy másfelé sandítson, miáltal alaptalanná válik bármilyen féltékenység.

2013. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én 25 ő pedig 30 éves. Önbizalomban nincs hiány,tényleg. SOkszor még nagyképűnek is mondanak...Kicsit mégis betegesnek érzem magam! Sokat segitettek a válaszok. Megnyugtattak. :) Köszönöm.
2013. okt. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!