Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha megállás...

Mit tegyek akkor ha megállás nélkül éhes vagyok, de nem tudom kontrollálni magam? Hamar úgy érzem hogy tele a hasam és sokáig megmarad az érzés, ha vizet iszok csak akkor is.

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, de nem tudom hogyan..Segítsetek!!

Körülbelül 10kg-ot kellene leadnom 1,5 hónap alatt. Hogy csináljam? Konkrét ötleteket várok.


2013. márc. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fehérjeport, én azzal kezdtem fogyni, hogy vettem a Rossmannban, kábé 1500-ért, és ugyanúgy reggeliztem ebédeltem, vacsoráztam, de ittam ezt, és legalább nem zabáltam, és nassoltam tőle, hanem úgy éreztem hogy jól laktam. Én már ettől is fogytam (a sok nasi elmaradt) de ugye tudod, hogy ennyit sehogyan sem fogsz tudni leadni ennyi idő alatt.
2013. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másfél hónap alatt normálisan nem lehet 10 kg-ot lefogyni. Nyilván nem is ilyen rövid idő alatt rakódott rád ez a túlsúly. Egy hét alatt a maximum 1 kg, de tartós eredmény érdekében inkább csak 0,5kg ajánlott.


Most tele van a hasad vagy megállás nélkül éhes vagy? Éhezni semmiképpen nem szabad. Rágcsálj pl. retket vagy bármilyen más zöldséget, salátát, ha éhesnek érzed magad.

2013. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor pl. megeszek egy tányér főtt ételt és még hozzá valamit tele vagyok úgy érzem, viszont utána az éhség kerülget, bármennyire is most ettem.
2013. márc. 10. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan próbáljam meg tartósan leadni?
2013. márc. 10. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy napon belül 1200 bevitt kalória alá ne menj. Egyél fehérjét, sok-sok zöldséget, salátát.

Ne egyél: édességet, semminemű lisztes kaját (kenyérfélék, tészta,pizza, sütemények)

2013. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!