Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a felnőttek...

Miért akarnak a felnőttek gyerekek lenni? 28/N

Figyelt kérdés
Nem értem, mert én szerettem, jó gyerekkorom volt, de gyerekként mindig fel akartam nőni, alig vártam ezt a kort. Most 28 éves vagyok, minden olyat megtehetek amit akkor nem. Nem tartoznak értem felelőséggel, szexelhetek, utazhatok egyedül....Szeretek utazni, most New Yorkban lakom, itt azt csinálom amit akarok..Gyerekeket nem engednek be 18+-as filmre sem...nem mehetnek bulizni. Én fel akartam nőni, persze sosem a jövőben éltem de örülök hogy ebben a világban, most élek. Kicsattanok a boldogságtól, semmi sem hiányzik, nem értem, miért akar mindenki gyerek lenni?
2015. ápr. 6. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki olyan szerencsés, mint te.
2015. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus 28 éves nő, akinek életbácsi fénysre nyalta a fenekét és most jött dicsekedni.
2015. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy normális értékrenddel bíró gyerek nem akar szexelni, nem akar utazni, egy gyereknek az is "buli" ha vannak barátai és velük játszik stb. Persze én az olyan 8-12-13 éves gyerekekre gondolok.

De persze aki boldog az miért akarna máshol, más korú lenni? Nem is értem...

2015. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Talán nem merik vagy tudják vállalni a felelősséget amivel a felnőttkor jár.Gyermekként gondoskodtak róluk.
2015. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolom akire ez vonatkozik annak volt dögös tanára/tanárnője. Azt azért nehéz pótolni a munkahelyen:D
2015. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerekként boldogabbak voltak.
2015. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont nagyon sok ilyen ember akart gyerekkorában gyorsan felnőni. Hamar érte őket a pofon és visszasírják azokat az időket, amikor még minden egyszerűbb volt és gondoskodtak róluk.
2015. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog jobb, könnyebb gyerekként.

A gyerekkori képzelőerő, hit varázslatos és pozitív dolgokban, altalános optimizmus, ellátás, több szabad idő, bizonyos korig büntetlen komolytalanság, önállótlanság, önfeledt vidámság, stb...

Ahogy idősödünk egyre jobban megkeseredünk. Csalódások érnek, nehéz döntéseket kell hozni, nagyobb a felelősség, jobban magadra vagy utalva.

2015. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A felnőtt lét nagyon sok felelősséggel és problémákkal jár. Persze, akinek bejött az élet, az ezt nyilván kevésbé érzékeli.
2015. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves vagyok és folyamatosan rám tör, hogy szívesen lennék 20 évvel fiatalabb megint. Ráadásul amikor gyerek voltam, nem akartam felnőni mert tudtam, hogy szopás lesz.


Igazam lett és pont ezért is akarok újra gyerek lenni. Nem volt felelősség (max annyi, hogy iskolába kellett járni, de kibírható volt), bohóckodtam a barátaimmal, játszottam állandóan és úgy all zusammen jól éreztem magam. Most meg... szürke szomorú hétköznapok, kesergés, munka és állandó fáradtság.


Persze ha én is élném a világomat, ahogy te kérdező, valszeg én is kicsattannék a boldogságtól. De ez az emberek csak kis hányadának adatik meg, ami neked.

2015. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!