Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a felnőttek...

Miért akarnak a felnőttek gyerekek lenni? 28/N

Figyelt kérdés
Nem értem, mert én szerettem, jó gyerekkorom volt, de gyerekként mindig fel akartam nőni, alig vártam ezt a kort. Most 28 éves vagyok, minden olyat megtehetek amit akkor nem. Nem tartoznak értem felelőséggel, szexelhetek, utazhatok egyedül....Szeretek utazni, most New Yorkban lakom, itt azt csinálom amit akarok..Gyerekeket nem engednek be 18+-as filmre sem...nem mehetnek bulizni. Én fel akartam nőni, persze sosem a jövőben éltem de örülök hogy ebben a világban, most élek. Kicsattanok a boldogságtól, semmi sem hiányzik, nem értem, miért akar mindenki gyerek lenni?
2015. ápr. 6. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk bemegy a gyerek suliba jót beszélget, szórakozik, szünetekben, meg olykor a tanórán, majd haza megy aztán lemegy a spanokkal tovább szórakozni. Ez pótolhatatlan... Legalábbis én így nyomtam.

Persze ma már ez a sok konzol, telefon, net közbe kavart, de ez már egy másik téma.

2015. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem most már, köszi a válaszokat. A szex egy 15-16 éves gyereket már foglalkoztat. És úgy értettem, hogy felnőttként élvezhetjük a szexet, nem maradunk ki az igazán jó dolgokból;)
2015. ápr. 6. 19:13
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gyerek lenni, mert nem hagytam hátra a gyermeklét lényegét. Legfeljebb ritkán lehet tetten érni, de attól még nekem magától értetődő a folytonosság. Ugyanaz vagyok és nem vagyok hajlandó ténylegesen eltávolodni attól, aki már akkor is voltam. Egy kis szünet volt ebben, kamaszkornak hívták, de szerencsére hamar magamhoz tértem (szó szerint, épp ez a lényeg). Lassan a harmincötödiket taposom, férfi létemre nem számítok túl játékosnak, és mégis: mindenben megtalálom azt az örömteli, rácsodálkozós, valódi, elragadtatott játékot, és egyáltalán nem zavar, ha fizetnek is érte... Kicsit aggaszt, hogy nagyon sokan ezt nem így akarják csinálni, és még élesen ketté is választják önmagukat egy butának ítélt, elnyomottra és egy okosnak ítélt, valójában hamis énre, aki marhanagy felnőtt, mert teli van gonddal meg minden...


Nem, nem vagyok gazdag, nagyon nem. Kijutott csapásból is bőven, most se nagyon tudom, mihez kezdek, ha esetleg meghal, akit mindenkinél jobban szeretek, merthogy épp kilátásban van egy ilyen csapás is. Mégis teszem és hirdetem azt, ami eddig még az időpazarlást is valódi életté tudta változtatni. Épp ahogy rég.

2015. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

"És úgy értettem, hogy felnőttként élvezhetjük a szexet, nem maradunk ki az igazán jó dolgokból;)"


Nőként te könnyen beszélsz...

2015. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi 13-as.

És miért is beszélek könnyen?

2015. ápr. 7. 11:54
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként körülbelül annyira nehéz összehozni a szexet, mint levegőt venni. Ezért beszélsz könnyen. Férfiként csak egy szűk rétegnek elérhető bármikor a szex,sokan másoknak csak kőkemény küzdelem után. Megint másoknak meg sehogy sem, max. akkor, ha fizetnek érte.
2015. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!