Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tilt le mindenhonnan ha...

Miért tilt le mindenhonnan ha már régóta nem beszélünk egymással?

Figyelt kérdés
Exem hugáról van szó..Volt pár hónapja egy összeveszésünk és azóta a létező összes oldalról letiltott..Próbálom elfelejteni az exemet és őt is de egyszerűen még mindig hiányoznak...Segítsen valaki!!
2015. ápr. 6. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó magyar közmondás, amit érdemes megszívlelned: Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel! Magyarul, ha letiltottak, akkor ne szaladgálj utánuk, mert fölösleges! Felejtsd el őket.
2015. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem de egy privát levélbe szívesen elmesélem neked részletesen a dolgokat.
2015. ápr. 6. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, kösz. :) Inkább próbáld elfelejteni az exedet, mert valószínűleg már ő sem akarja veled a kapcsolatot. De szabad akaratod van, te döntesz.
2015. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez kellemetlen, de egyértelmű, hogy nem kérnek belőled. Ha erőlteted, szerintem csak rosszabban jöhetsz ki belőle. Saját példával élve, egyik barátnőm exe csinálta azt, hogy állandóan zaklatta, aztán már a barátait és a családtagjait is, vagy 5 facebook címet tiltott le és már érlelődik, hogy lassan rendőrségre kéne menni vele. Kellemetlen mindenkinek...
2015. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsiak rád semmilyen formában, a huga nyilván az exed pártjára áll, nem akar abból otthoni veszekedést, hogy szóba állt veled egyrészt, másrészt már csak az exed, így a hugának smemi köze nincs hozzá.d Radikális eszközzel, de ezt adta a tudtodtra. Nőjj fel, van élet a foskönyvön kívül is és hagyd őket békén.
2015. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az nem volt kellemetlen neki hogy eljött mindkétszer és szét tette a lábát???

Olyankor hol volt neki a nővére?

Nagyon érlelődik bennem hogy elküldjem a francba..gerinctelen ember!És mikor hívtam pár hónapja azért nyomott ki mert azt hitte azért hívogatom h meggyőzzen h a nővérének semmit se mondjon...Normális az ilyen komolyan?

Nem most kell otthon sunnyogni h jaj csak ki ne derüljön otthon ez...Letiltogat úgy h már 2 hónapja nem is beszélünk...Ja,nem mellesleg még pénzzel is tartozik nekem..Azt semmiféleképpen nem fogom hagyni elveszni...De ennek csak azt kéne h valaki jól szétverje a fejét,hálistennek az nem én leszek..Volt barátja is azt csinálta h összeugrasztotta őket a családdal..És teljesen igaza volt...Exemmel a szakítás után még jó ideig beszélgettünk,valszeg ezért tiltott le mert egy foggyos gyökér!

Bocsi h megdugtam csak azért mert felkínálta magát...És igen nem tudom túltenni magam ezen mert rohadtul megbántott és kihasznált mindkettő..És akkor nég nekik áll feljebb??

Nekem lenne jogom letiltogatni mindkettőt...Persze,a huga nyílván attól fél hogy kitálalok,amit persze simán megtehetnék...Az exem meg a másik fele...Egyik kutya másik eb...Lehet hülyeséget mondok de az exem a szexuális teljesítményem alapján ítélt meg,figyeljetek 1X voltunk együtt!!!

A huga is ez volt,6 hónapja nem volt pasival hát ott voltam neki én...Ne haragudjatok idejött legutóbb is,az én pénzemen vett pián becsípett és utána meg bekattant?

Sajnálom őt igen,mert ha nem lenne ennyire érzékeny akkor egy tök jófej csaj lenne belőle...Lerágott csont én elhiszem de egy NORMÁLIS felnőtt ember nem tudja egy kattintással elfelejteni a multat,jelen esetben rólam van szó..Persze lelkileg én már évek óta nem vagyok a toppon,de azért ez szerintem szánalmas amit tettek,közhen jól elintézték hogy én érezzem magam sz*rul...Ezt azért írtam le hogy a kedves kommentelőknek legyen kiindulási alapjuk...

2015. ápr. 7. 08:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező teljesen megértelek ( és reménykedek,hogy az én volt pasim nem dugta meg a hugom...) Viszont látod milyen buta libák ne magadat emészd,felejtsd el őket a francba én is így jártam nemrég és csak magamat járattam le. Nézd pozitívan megvolt mindkettő,dugtál egy jót és kész.
2015. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a bajom tudod,hogy nem viselkednek felnőttek módjára..

De hát akinek nem tiszta a lelkiismerete persze h próbál minden szálat elvarrni,de lehetne annyi esze hogy soha nem mondanám el mert én sem vagyok a saját magam ellensége hogy bebuktatom magamat..Rosszat sem kívánok egyiknek sem,csak egyszer képzeljék bele magukat az én helyzetembe,ilyenkor persze a kedves kommentelő azt gondolja fúúúú ez csak sajnáltatja magát,pedig nem így van..Sajnos ezek valós állítások..Eddig mindig ilyen gyökerekbe botlottam,volt aki az arcomba mondta hogy te csak szexre lennél jó..Az kiverte a biztosítékot,utána meg megmondtam neki hogy te csak egy ágyas voltál nekem..Ne mindig én érezzem magam rosszul..Igen,ha megbántok valakit sajnos én olyan vagyok hogy próbálok bocsánatot kérni tőle..Azon gondolkozni hogyan kellene..

De persze,én csesztem rá ismételten,és a legnagyobb bajom az hogy nem tudom ezt az arcába mondani..Legszívesebben megtennén,kicsit érezze magát ő is kellemetlenül,és legyen benne egy kis szégyenérzet..Hányszor idejött,mindig kajával fogadtam,aztán írt neki az aktuális(haverja)és egy telefon és már repült is...Ennyit tudok hozzáfűzni ehhez..Persze próbálom elfelejteni,de ez nem olyan egyszerű.

2015. ápr. 7. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
megértelek, nekem is hasonló gáz dolog volt.. én sajnos nős pasival kerültem össze aki szentül állította hogy rosszba vana barátnőjével már meg a többi blabla szöveg. aztán én lettem kikiáltva szemétnek,pedig ő kezdett ki velem letiltogattak stb és nem tudtam megmondani hogy a kva anyjááát szopassa. csináltam kamu fb-t meg hivogattam,de egy ilyen nyomorék nem ér ennyit,most is írt húsvétkor,hogy boldog ünnepet...na ennyit erről.
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Néha sajnos bebizonyosodik valakiről hogy gyáva ember..Én többet a nevét sem akarom hallani..Az exemre igazából nem haragszom..Írtam neki levelet és valószínűleg el fogom vinni neki a hétvégén..A huga innentől fogva számomra halott ember..Ok nélkül tiltogat mindenhonnan,én az ilyennek a szintjére nem megyek le..Aki agyban gyenge annak magyarázhatsz..Az exem valamivel értelmesebb,és javarészt a huga miatt szakadt meg a kapcsolat.De elbeszélgettünk mindig szóval az még jó is lenne..Sajnos én sem állok szóba akárkikkel..Tényleg ennyit tudok még ehhez hozzászólni.
2015. ápr. 8. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!