Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet ennek a gyereknek?

Mi baja lehet ennek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (aki egyébként egy lány), aki egyik pillanatban még kedves, a következőben meg tiszta bunkó. Amikor épp jó kedvében van, akkor viszonylag normálisan el lehet vele beszélgetni, de amikor felveszi azt a bunkó stílust, olyanokat csinál meg mond, hogy csak nézek, pl. egyik órán mellette ültem, aztán az egyik barátnője megkért, hogy jövő órán hadd üljön ő a csaj mellé, mondtam, hogy jó, el is pakoltam szünetben attól az asztaltól, csak az ellenőrzőmet véletlenül otthagytam, erre a csaj így utánam hozta, megállt a padomtól másfél méterre és a szó szoros értelmében hozzávágta a padhoz, aztán még ott állt egy darabig és olyan fejjel nézett rám, hogy azt hittem, ott helyben kinyír a nézésével, majd elment.

De voltak ennél furább dolgai is, pl. év elején az egyik közös barátnőnk kórházban volt és miután kijött, azután egy nappal volt egy ilyen osztálybuli, a barátnőnk meg nem akart elmenni, mert még épp, hogy kijött a kórházból, szóval értitek, erre a szóban forgó lány ráírt facebook-on és szabályosan leteremtette, hogy milyen önző, hogy nem bírt erre a rohadt osztálybulira bejönni és hogy ő bezzeg télen 40°-os lázzal, tüdőgyulladással is bement az iskolába, ő meg még egy sima osztálybulira se bírt elmenni. Miért fáj az neki, hogy valakinek nincs kedve elmenni egy osztálybulira, ráadásul mennyire kell ahhoz köcsögnek lenni, hogy olyan embert toljon le, hogy nem megy iskolába, aki az azelőtti napon jött ki a kórházból? -.-

Ráadásul rendszeresen reagál agresszívan, ha valami neki nem tetsző dolgot mondunk. Legutóbb engem azért vert fejen teljes erőből a 3 cm-vastag könyvével, mert meg mertem kérdezni, hogy írunk-e matekból és épp előttem 5 perccel kérdezte meg tőle ugyanezt egy másik osztálytárs (amiről én nem tudtam).

Szóval szerintetek miért viselkedik így?


2015. ápr. 7. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon,de nagyon,de nagyon,abnormálisan agresszív,vagy pedig multiplex személyiségzavaros,vagy pedig simán személyiségzavaros.
2015. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írod ugyan de azt gondolom hogy te fiú vagy. Akkor egyértelmüen féltékeny és ebből fakad az összes fura agrasszív viselkedése. Tetszel neki uralkodni akar rajtad, bírtokolni téged. Ha azt akarod hogy békén hagyjon, nagyon határozottan kell fellépned ellene amikor ilyen agresszív módon viselkedik veled. Semmiképp ne hagyd hogy megüssön, vagy más módon terrorizáljon. Emeld fel a hangod és mond meg a szemébe, téged zavar az ő agresszív fenyegető viselkedése, és kérd meg hogy ezt azonnal hagyja abba. Ennyi általában elég szokott lenni, de ha tovább kekeckedik csak közöld vele hogy ha szerelmes beléd azt nem így kell kifejezni. Ekkor lehet hogy megpróbál még megütni de te ne hagy magad. A későbbiekben nem valószínű hogy mer majd piszkálni.
2015. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.: Én is lány vagyok :) És van barátja, szóval nem hiszem, hogy uralkodni akar rajtam..legalább is nagyon remélem ._.
2015. ápr. 7. 01:13
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez komplikált, lehet depressziós, pszichopata, bibolális.
2015. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, a saját külsejével van baja?

Te, vagy ti meg szebbek vagytok nála, vagy nyugodtabbak, kedvesebbek, normálisabbak.

Ez általában kihozza ezeket a tulajdonságokat egy nem túl értelmes emberből.

2015. ápr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen általában az otthoni problémáit éli ki másokon... Tele van gátlással, rosszindulattal, szorongással és lövésse sincs, mihez kezdjen magával.
2015. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most így belegondolva valószínűnek tartom, hogy az otthoni stresszt vezeti le rajtunk, ugyanis elég érdekes családja van és sok minden összejött neki az utóbbi időkben :/
2015. ápr. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!