Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora felkarja van ennek a...

Mekkora felkarja van ennek a gyereknek 16 évesen?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs több 40-nél, viszont mégis sokkal nagyobbnak mutat, mégha kissé zsíros is. Mitől van ez ?

Nagy vállak ? Vagy vékony a törzse ?


Az én felkarom jelenleg 39, mégsem mutat ekkorának.



[link]


[link]


[link]



2015. jan. 5. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert mert szerintem a gyerek max 165
2015. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tőrpe...azérr:)


Marci,sokat mondtál.

2015. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én 173cm vagyok, 39 felkarral és nem ekkora messziről sem :D


így érthető a dolog.

2015. jan. 5. 13:21
 4/7 anonim válasza:
Lehet nyom egy kis stanazolt.
2015. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
190 centi vagyok és hosszú a karom 40-es alapból dehát jóval keskenyebbnek tűnik a sajátom, dehát na... magas vagyok valszeg ha tovább fejlődök jobban nézek majd ki nála, a vádlija meg pipa...
2015. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem nyom semmit haverom is így néz ki kb 175 magas 45-ös felkarja van, kreatin+fehérje amit nyom a kreatintól ilen nagy szerintem, vizet köt bele, ergó nő a térfogata... próbáltam már akkor volt 43-as a karom de leálltam vele, nem bírtam nekem nem jött be,.. azóta 40-es csak de tiszta legalább... előző voltam
2015. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt valszeg elég kis termetű a srác, max. 170 centinek saccolnám, másrészt pedig aránytalanul edz. Nagyon sokan elkövetik azt a hibát, hogy mániákusan karra gyúrnak, a testük többi részére pedig nem is figyelnek. Aki mindenre edz, annak nem lesz ennyire aránytalanul nagy a karja. Tehát a válasz: ez a csávó sz**ul gyúr. :D
2015. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!