Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj van velem, ha nem érzem...

Baj van velem, ha nem érzem azt a hiányt, mint mások?

Figyelt kérdés

Mint sokan mások, én is úgy érzem, hogy egyedül vagyok a világon, de egyáltalán nem zavar.

Nincs szükségem arra, hogy bárki szeressen. Nem is emlékszem mikor öleltek meg utoljára, és mindig is taszított. Nincs rám hatással a gyász, hazugságok, sem félelem. Nem érzem azt a magányt, amitől mások szabadulni akarnak.


Sokan azt hiszik, hogy az arroganciám miatt nincs soha barátnőm, vagy mert nagyon válogatós vagyok. De az igazság az, hogy nincs rá szükségem (ha eddig megvolt nélkülem, akkor neki se rám). Csak nyűg lenne oda figyelni egy másik emberre, hogy boldoggá tegyem.


2015. ápr. 10. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez vagy változni fog, vagy egyedül maradsz idős korodra, de az azt jelenti, hogy neked tényleg így jó, szóval nincs ezzel semmi gond.
2015. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az sokkal jobban zavarna, ha meg kellene élnem az öregkort. Még belegondolni is unalmas. (kivéve aktív prostizás mellett természetesen)
2015. ápr. 10. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond, én sem érzek ilyen hiányt...
2015. ápr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az egyik szavaddal agyonütöd a másikat.


A kommentedben azt írod hogy öregkor aktív prostizás mellett


Szóval akkor csak hiányzik az a barátnő.


Erre máris az a válaszod hogy te nem akarsz senkit magad mellé mert nyűg lenne oda figyelni valakire.


Ami az egész történetből hiányzik az a szeretet.


Mondjuk van egy barátnőd akit szeretsz, aki boldoggá tesz téged és ezt a lányt te is szivesen fogod boldoggá tenni mert annyira szereted.


Tehát pusztán az is boldogságot fog neked okozni hogy figyelsz rá és boldoggá teheted őt.

2015. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktál érezni bármit is?
2015. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Szóval akkor csak hiányzik az a barátnő."

Ami érdekel az csak a szex. A többiről inkább lemondok.

2015. ápr. 10. 08:58
 7/8 anonim válasza:
Barataid vannak?
2015. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, bár inkább haverok. Általában felületes mind.
2015. ápr. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!