Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiteget ha utána eltűnik?

Miért hiteget ha utána eltűnik?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve megismertem valakit a neten. Hamar össze hangolódtunk, nagyon jól ment minden. Kivéve a találkozást. Nem egy helyen lakunk, de én sokszor járok felé. Sokszor megbeszéltünk találkozót, amire csak én mentem el, és vártam órákat, mert az illető felszívódott, nem lehetett elérni.

Ha nem keresem, egy idő után ő keres, hogy találkozzunk. Most megint rávett, és megint bedőltem neki. Persze mindig úgy alakítja a dolgot, hogy "én legyek a hibás", magyarán hogy miattam nem jött létre a találkozó. Én már nagyon régóta szerettem volna látni, de egyszerűen nem tudom felfogni ezt. Eltűnik, előkerül, megint eltűnik.

Persze én is rettentő naiv vagyok, mert hosszas kérlelés után be adom a derekam, de miért él vissza ezzel?



2015. ápr. 11. 21:56
 1/7 anonim válasza:
Játszik veled, felejtsd el és kész.
2015. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Komolyan vehetd, hogy ez már csak ilyen ember. Ha összejön a találkozó, attól még ő másban is így működik, később is sokat szívsz majd vele.

Velem is megcsinálták.

A monogramja mi?

2015. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hányszor fordult egyébként elő ez vele?

Alakítsd úgy, hogy ne Te menj oda, és ne Te várj rá - egyébként max. 10 percet várnék - hanem ő jöjjön hozzám, én otthon várom, vagy oylan helyen, ahol nem állok hiába, pl. könyvtár. Ha nem jön, hát nem jött.

2015. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkaptam a monogramot, nem azonos.:)
2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kb fél év alatt talán 3-4x. Akármilyen helyet beszéltünk meg, vagy hogy ő jöjjön el, semmi.

Aztán hetek múlva felkeres hogy hé-hó, találkozhatnánk. Ha elutasítom vagy letolom, még neki áll feljebb... Szerintem pszichiátriai eset.

2015. ápr. 11. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát még soha nem találkoztatok? És ez neked miért jó? Igen, itt azért komoly gondok vannak, valóban.
2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem törlöd véglegesen? Írj neki egy búcsú levelet amiben leírod, hogy eleged van abból, hogy mindig átver, és te nem vagy palimadár, nem tollas a hátad. Ezért megköszönöd az elmúlt pár hónapot, és többé nem akarsz vele kommunikálni, sem találkozni. Majd amikor elküldted,töröld minden elérhetőségedet. Ha ez nem megy akkor le lehet tiltani, hogy ne tudjon írni. Nem kötelező ám mindig végig olvasni vagy hallgatni a panaszáradatát.
2015. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!