Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek élni de meghalni...

Nem szeretek élni de meghalni félek. Szenvedjek még vagy próbálkozzak újra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok meg változni. Mindenki csak magyaráz hogy tanulj, foglald el magad, keress barátokat stb. De ha ez mindenkinek menne akkor nem lennének depressziós emberek. Az ilyen megjegyzések azt mutatják, hogy "nézd, nekem tökéletes életem van. Legyél ilyen" de én nem tudok olyan lenni mint más. 7éves korom óta rossz élnem, 10éves korom óta ábrándozok a halàlról most pedig 15éves vagyok és egy éve vágdosom magam és mérgezem magam vegyszetekkel. Persze a sok barom ilyenkor röhög hogy egy tini igazából nem is depressziós csak feltűnésre vágynak. Hány tini lett az elmult években öngyilkos? Biztos csak a suli vagy egy kis hiszti miatt nem? Kész röhely hogy minden korhoz van kötve. Egy gyerek 14évesen már nemi életet élhet de depressziós nem lehet. Miért? Miért vagyok én alacsonyabb rendű mert magyar életet élő és magyar külsejű cigány (rumungró) vagyok? Miért vagyok ,,érdekes" azért mert depressziós vagyok? Miért vagyok eldopható és szánalmas? Az emberek nagy része jót röhög most ezen a szövegen mert csak a koromat látja ezekben a sorokban. Nem vagyok emo és nem vagyok punk. Mégis lenéztek, pedig őket se kéne. Csak a nagy pofáju páwa suhancokat a strasszos rózsaszín felsőben a műmájer dumával, vagy sz agyon plasztikázott pláza ribiket, akiket olyan vagánynak tartanak. Én ilyen világban nem akarok élni.

2015. ápr. 12. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd inkább MotoGP-t!
2015. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régebben én is így voltam.Egyszerűen minden szar volt,folyton csak azon járt az eszem,hogy nincs értelme tovább élnem.

De kérlek próbáld meg elfelejteni ezt!Én is azt tettem és mára már eszembe sem jutna ilyet tenni,akármilyen problémám is van az életben.Gyávaság feladni mindent.Na meg gondolj a szeretteidre.Szerinted ők boldogok lennének?Én nem hinném!

Igyekezz megtalálni a boldogságot valamiben,azt,ami miatt érdemes felkelned!Ne add fel!

2015. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még! Ha most meghalsz, soha többet nem próbálkozhatsz már, de ha most életben maradsz (próbálkozol), bármikor véget vethetsz az életednek később.
2015. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kelek fel reggel hogy este vissza fekhessek. Ennyi.
2015. ápr. 12. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kérdést tedd föl magadnak, hogy minek kéne változnia/történnie ahhoz, hogy jobban érezd magad. Ha ez megvan, akkor már van egy célod, amiért érdemes lesz élned, tenned. Ha eindulsz egy jó úton, akkor már a cél előtt boldogabb lehetsz. :)
2015. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elegem van azokból az emberekből akik csak sajnáltatják magukat.Tenni kell.Dönthetsz.Dönthetsz úgy hogy áldozat leszel,de dönthetsz másképp is.
2015. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha idegesít a téma miért olvastad el és miért írtál?
2015. ápr. 17. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz meghalni de élni se,mert az életed elcseeszett.De arra van eszed hogy.kiír ide.Ne másoktól várd a megváltást,tegyél valamit.Csak úgy nem lesz jobb az életed,küzd,jobb egy felfedezetlen világbqn élni,mint ehy készen kapottba.
2015. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem értek egyet azz hogy az öngyilkosság gyávaság, viszont nem is bátotság. Nincs benne semmi rossz, feltéve hogy logikus vagy jogos... Az ber mindig azt csinálja ami a legjobb neki a jövőre és a jelenre nézve. Ezt nem nehéz belátni. Már csak az a kérdés hogy neked megéri-e. Nekünk erre nincs rálátsunk, megkockáztatom anyádnak se. Ha eljutsz addig hogy megöld magad, akkor várj vele mondjuk 2 hetet, mert lehet a depresszió miatt nem látod tisztán a világot, az 1. nap menj el egy nyugodt helyre szedd össze a fejedben, vagy akár írd le, hogy mit akartál csinálni az életetben (bakancs lista). Próbáld meg csinálni ez alatt a 13 nap alatt... Ha sikerül és lelkiismeretesen gyűjtötted és csináltad meg a dolgokat, látgatod hogy sok mindenre képes vagy, az életre is.

Ha nem sikerült, látod hogy miminden van előted még, és kis lépésenként akár, de tehetnél érte valamit, abba csak mem halsz bele. Ellenben az öngyilkossággal

2015. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!