Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány vagyok es mindig én irok...

Lány vagyok es mindig én irok rá egy fiúra aki tetszik. Probálkozzak vagy inkább hagyjam? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
egy gimnaziumba járunk. Bejelöltem visszajelölt,likolgattunk meg minden de végül én irtam rá. beszélgettünk az eleje persze nyögve nyelősen ment. másnap találkoztunk es aranyosvolt nagy mosolyal puszival fogadott majd kövező szünetben is lejött hozzám és beszélgettünk. aznap nem irt rám de nem is nagyon volt fent. masnap tavolrol intettünk egymásnak de ennyi. aznap délután en irtam rá megint. és beszélgettünk. válaszolt normálisan nem egy két szòval. meg megemlìtette hogy látott csütörtökon az egyik évfolyamtásával este. elköszöntünk és nem ír 2 napja. Nem tudom mert néha azt hiszem hogy félénk. személyes beszélgetésnél is zavarba hoztam. meg ha beszélünk akkor normális kedves. de az hogy nem ir meg nem jött oda suliban azt sugalja hogy mégsem tettszem neki. vagy lehet hogy feltekeny volt evfolyam tarsara es azert nem keresett. vagy nem tudom olyan ellentmondasos ez az egesz. nem tudom mit csinalhatnek egyenlőre én nem irtam neki. ( amugy meg tetszik másnak is ők is ismerősök lettek de néztem a másik lánynak max ha 1 képét likolta nekem meg szinte mindent. ha ez mérvadò)

2015. ápr. 12. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

2 nap nem írás még nem a világvége, szóval még írhat.:) Azzal sincs gond, ha írsz neki, csak ne legyen az, hogy mindig te írsz, mindig te keresed, mert ha ő magától nem keres, akkor annak oka van. Ha rövid időről van szó, akkor lehet az is ok, hogy éppen nincs ideje, módja rá, vagy mert éppen nem gondolja, hogy minden nap írnia kéne, majd írni fog, vagy éppen az is, hogy kedvel téged, de nem akar semmi komolyat, rendszereset. Tehát tudatosan nem ír neked, csak mikor te írsz neki, akkor nem akar bunkó lenni és visszaír, de magától nem igazán akar.

De simán lehet félénk is, vagy éppen nem tudja, hogy mit is írjon, hogy kezdjen egy adott beszélgetést. Szóval sok oka lehet.

2015. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A másik jobban tetszik neki.


Állj elé és tálalj ki hogy tetszik neked!

2015. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki hogy mizu, aztán kérdezd meg hogy szeretne-e jarni veled:D mennyetek el beszélgetni meg te is bokolj neki hogy lassa hogy tetszik neked meg hogy kedveled :3 15/f
2015. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat gondolom tudja hogy tetszik nekem. mivel nem ismertuk egymast es na.. tudja hogy azert ismerkedunk mert tetszik. :D. igaz hogy nem a vilag vege. csak nem tudom en annyira nem szeretnek nyomulni ha nem erdeklem. :s. nem tudom. suliba menjek oda hozza neha? meg varjak parnapot es ha nem ir irjak ra ujra? vagy inkabb ne? a jarunk e? kerdes meg kicsit korainak talalom hogy oszinte legyek. :D de koszonom!!
2015. ápr. 12. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy akiknek tetszettem komolyabban, mind nagyon sokat írtak Facebookon:( De lehet az is, hogy mivel még alig ismer, nem vagy még neki annyira fontos, ezért beszélgess vele, Írj rá te párszor még, aztán ha akkor se indul be a beszélgetés, akkor hagyd inkább.
2015. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom ugy lesz. :) nem o van egyedul a vilagon! :)
2015. ápr. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!