Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért születtem erre a bolygór...

Azért születtem erre a bolygóra hogy szenvedjek?

Figyelt kérdés

Szenvedek a magánytól, az egyedülléttől, a kilátástalanságtól. Nincs az életemben semmi jó, semmi öröm, valami amitől tartósabban boldog lehetnék. Ha boldog is vagyok azt hamar elrontja mindig valami rossz.

Nincs semmi életem, mert az emberek fogalmam sincs miért, de nem tudnak elfogadni. Így elesek attól hogy szórakozni, bulizni járjak, nyaralni a barátokkal, ilyesmi. Mindenki elfordul tőlem, azt persze már senki se mondja meg hogy miért.

Az életem célja a szenvedés és az egyedüllét lehet? Mert akkor inkább már meg akarok halni, egyre erősebb ez az érzés bennem.

18/F


2014. aug. 24. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is szokványos hogy soha semmi nem jó amit én csinálok, nem tetszik semmi az embereknek, csinálhatok akármit.
2014. aug. 24. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak, miközben másokat nem bántasz ezzel. Tedd magadat boldoggá, más úgysem fog.
2014. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van a életedben boldogság csak azt te magad sem látod, mert ezt beszéled be magadnak.Apró örömök.PL van a boltba az a fajta csoki amit szeretsz. Te is próbálj alkalmazkodni, ne csak másoknak kelljen hozzád.És ha nem fogadnak el akkor valószínű nem a te társaságod! És még annyit hogy a problémák azért vannak hogy megoldjuk.:)Remélem tudtam segíteni egy kicsit! :)
2014. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2014. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, előtted az élet.
2014. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan így érzek/éreztem. De én tudom, tudni vélem hogy "a hiba az én készülékemben van". Meg kell találnod magad, el kell fogadnod magad, szeretned kell magad igazán, mindentől függetlenül. Ne is próbálj senkinek se megfelelni, csak magadnak. Le kell csendesedned, nem foglalkozni mások véleményével, reakciójával. Tudomásul kell venni a jelenlegi dolgokat. Magadba kell kicsit fordulnod, mert minden válasz benned van. Csak ki kell zárni mindent, hogy megkapd ezeket a válaszokat. Ha nagyon rád jön ez a "semmi értelme az életemnek", akkor lehetőleg vonulj félje, kicsit feküdj le vagy inkább ülj le kényelmesen, és próbálj ne gondolni semmire. Csak engedd át magadon ezt a rossz érzést, el fog múlni, és akkor újra tudsz tiszta fejjel gondolkozni. Ha jól csinálod, meglepően nyugodt leszel túlnyomó részt, nem fognak zavarni a környezetedből jövő negatív kritikák, hanem azt is elfogadod, és úgy értelmezed, hogy megvan hol kell javítani - ha te is úgy gondolod. Ha megvannak a céljaid is, akkor kb. megvan az irány is, hogy merre kell haladnod. Sokan vannak hasonló cipőben.

Tehát röviden: bármilyen szar, szembe nézni vele nyíltan, amikor elmúlik lehet tisztán, építő jelleggel gondolkodni, tevékenykedni, idővel egyre kevesebbszer jön majd a "semmi értelme, meg akarok halni" érzés, és egyre többször fogod úgy érezni, hogy változtatni akarsz és tudsz is és fogsz is.

2014. aug. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!