Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezzel már el lehetne menni a...

Fallas kérdése:

Ezzel már el lehetne menni a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Na szóval, van az osztályunkban pár roma. Abból egy normális,kedves jó tanuló a többi meg egyszerűen cigány.


Szóval az első:

11 évesek vagyunk, és ők fogdossák a lányokat. Molesztálásnak is lehet mondani.. Ma az egyik egy lánynak teljesen alányult és megpróbálta felnyomni az ujját. Ismétlem: 11 ÉVES! Meg fogdossák a lányok "s*ggét" ölelgeték közben próbálják őket csókolni és és imitálják a szexet.A tanárok meg nem tesznek semmit, csak kapnak egy beírást azt kész.



#fiú #szex #tanár #lány #roma #osztály #molesztálás.fogdosás
2014. febr. 5. 14:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%

Szerintem menjetek a rendőrségre, de jó lenne ha valami bizonyítékotok is lenne például 1 videófelvétel és a sértettek is elismernék hogy őket bántották.


Engem még amikor 12-14 éves voltam folyamatosan terrorizált és vert 2-3 hasonló honfitárs, nem kaptak érte semmit mivel nem tettem feljelentést mert féltem a bosszújuktól.

2014. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Videófelvételt már holnap tudnék csinálni. Csak szerintem nem fogadnák el mivel én (vagyis anyám apám) menne be és nem sértettek mert ők meg nem merik elmondani otthon.
2014. febr. 5. 14:44
 3/11 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom esetleg próbálj meg segítséget kérni a tolvajkergetőktől, hátha...
2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi sem lesz a molesztálókkal, mert még nincs egyik sem 14 éves. 14 éves kor alatt sajnos megáll a 'tudomány', egyáltalán nem büntethetőek.

Itt a szülőknek kellene beszélni a tanári gárdával, hátha együtt kiokoskodnak valamit, amivel meglehetne fékezni a kiscigányokat.

Ha betöltötték volna a 14-et, akkor simán lehetne menni a rendőrségre, vidófelvétel nélkül is.

2014. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen menjetek a rendõrségre, mert ez egyik iskolában sem megengedhetõ, és ha úgy vesszûk erõszakoskodás. Persze tényleg kell valami bizonyíték, de semmiképpen se hagyd annyiban ezt! Az ilyeneknek nem iskolában van a helyûk
2014. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából végig ütném az egészet :D ha más nem tesóm de vele meg nem szeretek menőzni..

Viszont egy kisebb veréstől egyik se ijed meg. Egy komolyabbtól meg házhoz jönne az egész cigóbanda. Bár akkor is ott vannak a skinheadek vagy hungaristák vagy mik ők. Velük jó barátsága van apámnak. De most neki is lett egy jó munkahelye szóval az ügyvéd se lenne gond :D


De valahogy nyugisan kellene elintézni...

2014. febr. 5. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor szép nyugodtan odamész hozzájuk, az egyiknek ellövöd a tökeit egy sörétessel, majd még mindig szép nyugodtan megkérdezed a másik kettőt, hogy szeretnék-e folytatni a nyúlkálást?


Na jó ez vicc volt :D:D:D


Büntetőeljárás nem indulhat ellenük, de kirúgni ki lehet őket. A családi pótlék pedig ha jól tudom csak akkor jár a családnak, ha a tanköteles korú gyerek tényleg jár iskolába, szóval amint elesnek ettől a pénztől, talán elmagyarázzák otthon a kis taknyoknak, hogy normálisan kellene viselkedni.

2014. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló mondta meg a tutit, én a helyedben őrá hallgatnék és azt tenném, amit ő javasolt, kedves kérdező!:)
2014. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ide vezet az, ha a tanárok kezéből kivesznek minden fegyelmező eszközt. Csókoltatom Benjamin Spockot is!
2014. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az iskola igazgatójához kell menni először. Ha leráz és az osztályfőnökhöz irányít aki mint írod nem foglalkozik az üggyel, akkor kell a rendőrségre menni de nem a kiscigányokat feljelenteni hanem az iskolaigazgatót és az osztályfőnököt. Munkakörében elkövetett kiskorú veszélyeztetése címén.
2014. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!