Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak kinek a vállán...

A férfiak kinek a vállán sírhatják ki magukat?

Figyelt kérdés

Persze feltéve, ha szabad nekik egyáltalán sírniuk. Tapasztalataim szerint a társadalom kiveti az érzékeny férfiakat, magukra hagyják őket, ezzel tovább generálva a problémáikat és eltorzítva a személyiségüket. Ha egy nő megtudja, hogy egy férfi gyenge, soha az életben nem lesz képes erősnek (valamint férfinek) látni őt még akkor se, ha emberfeletti képességei lesznek.


Jómagam úgy vélem a férfiak is emberek, ugyanúgy vannak rossz napjaik (éveik) de rá vannak kényszerülve, hogy erősnek mutassák magukat a társadalom előtt, elfojtsák az érzelmeiket ahelyett, hogy megélnék azokat, mert máshogy nem érvényesülhetnek. Emiatt többen bele is buknak és segítség nélkül a lejtő aljánál se állnak meg.


2015. ápr. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen sajnos sokan lenézik a gyenge férfiakat, de én észrevettem már nagyon is hogy általában azok nézik le akik szintén ugyanolyan gyengék és ezzel leplezik magukba a dolgot hogy inkább jól kinevetik, kicikizik a másikat csak azért hogy őt ne higgyék gyengének.


Van egy fiú barátom, aki mondjuk nem egy érzékeny típus, de sokszor ha folyamatosan érik őt a kudarcok és egyre többet csalódik egy nap például akkor sokszor annyira kibukik hogy képes elsírni magát, jó nem zokog de lehet látni rajta hogy már könnyezik és a sírás határán van.


A fiú barátom ugyanakkor roppant érzelmes ember, régen sokszor alázták és bántották őt, de akkor is erős maradt mert ő érezte ha elsírja magát vagy elzárkózik akkor még jobban fogják szívni a vérét, akkor ugye amikor láttam rajta hogy bajban van, egyből mellé álltam, és amikor kettesben voltunk hagytam hogy elmondja amit akar, és kisírja magát, nem sírt ő, nem az a fajta de amikor tényleg nyomta valami a lelkét akkor jó érzés volt neki az hogy kiengedje magából és van aki meghallgatja és segít rajta amiben csak tud. Volt egyszer olyan amikor udvarolt egy lánynak és a csaj lerázta őt egy idő után, amiatt is ki volt bukva, de nem a csaj miatt, hanem azon hogy hiába próbálkozik nem megy neki a csajozás már hosszú évek óta, sőt barátnője sem volt, szűz még 22 éves létére, és ez bizony nyomasztja őt hogy egyszerűen nem kap semmi szeretetet meg törődést mert ő leginkább erre vágyik.


És volt már olyan hogy 2 hónapja mutattam neki egy szerelmes számot, már nem emlékszem hogy mit és észrevettem hogy sírhatnéka van, vagy a bánattól, vagy mert annyira szép volt és meghatódott rajta, nem is igazán tudom, ő sem tudja mi volt az oka, de amikor láttam hogy könnyezik és próbálja visszatartani egyre erősebben harcol azért hogy ne fakadjon sírva én akkor már annyira sajnáltam hogy nem érdekelt mi lesz szorosan magamhoz öleltem és akkor elég rendesen elsírta magát. Ő nem az a sírós fajta ember, sokan mondták hogy gyerek korában sem sírt csak tényleg akkor ha bánata volt komolyabb hisztizni sosem hisztizett sírással, és ez szerintem sokkal cikibb egy férfitól de nőtől is ha csak hiszti miatt sír, és tényleg nincs komoly oka rá.


A fiú barátom most randizgat egy lánnyal, nagy nehezen összehoztam egyik kolléganőmmel aki vele egyidős és randizgatnak, elég jól kijönnek, és az első csók után a fiú barátom megkönnyezte a dolgot mivel meghatódott a boldogságtól, ez a csajszinak is tetszett, de amikor átjött hozzám beszámolni akkor fogta fel igazán a dolgot és akkor is sírt egy picit örömében és ebbe végképp nincs semmi rossz ha egy férfi könnyekkel fejezi ki örömét, bánatát, szerintem még aranyos is ha egy pasi örömében sírja el magát, ami lehet egy picit félre érthető, de szerintem ebben nincs semmi rossz :)

2015. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen mélytársadalmi drámához keresel ötletet, ilyet regényt irsz?

A társadalomból kivetett érzékeny lelkű férfiak a ratyik vállán tudják kisirni magukat. Összeállnak a ratyikkal és közben közösen éneklik hogy ..Nekem mindenem ő volt, Csuda boldog idő volt.. és akkor együtt szomorkodnak.

2015. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én anyum vállán szoktam sírni.
2015. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Normális esetben nem igényelnek ilyesmit. Ezért találta fel Isten az alkoholt. Az a könnyek férfi megfelelője.
2015. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
#thisiswhyweneedfeminism
2015. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!