Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a lányok kevésbé...

Igaz hogy a lányok kevésbé nézik az ellenkezö nemnél a külsőt mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igaz hogy a lányok kevésbé nézik az ellenkezö nemnél a külsőt mint a férfiak?

#küls
2015. márc. 26. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát minden nő nevében nem tudok nyilatkozni, de nálam nem annyira fontos. Persze valamennyire az, aki azt mondja, hogy nem az hazudik. De ha megtetszik valaki, nem fog érdekelni, hogy van egy kis pocakja vagy hasonlók :)


24/L

2015. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen. A férfiaknál a külső jóval meghatározóbb. Ez az egyik fő oka annak, hogy a legtöbb lány sminkel. Azt hiszik, hogy vakolat-pofával szebbnek tűnnek majd. A fodrász, szolárium, kozmetika stb. függőség is ezt a célt szolgálja: külső, külső, külső... Amelyik lány pedig nem mániákusa a saját külsejének arra magasra tojnak a férfiak. (óriási taps és tisztelet a kivételeknek.)
2015. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Igaz, a pasik sokkal vizuálisabbak. Az a pasi is, akibe legutoljára bele voltam zúgva semennyire se volt az esetem, de egyszerűen olyan jó humora van, hogy nem lehet nem szeretni:) Bár én megvétóznám a 2. válaszolót abból a szempontból, hogy a lányok csak a pasik miatt öltözködnek, sminkelnek, stb. úgy, ahogy. Én nem vagyok egy pláza típus, de nem feltétlen megyek a boltnál messzebbre smink nélkül, mert önbizalmat ad. Ez igaz az öltözködésre is, önmagadért is csinálhatod. Ha valaki kirakja minden portékáját már valószínűbb, hogy a másik nemet akarja bevonzani.
2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Másodikat lepontoztam. Több okból is. Egyrészt a férfiak sokkal kevésbé felszínesek, mint a nők, nekünk egy lány vagy tetszik, vagy nem. Azt konkrétan lesz.rjuk, hogy szolizol, sminkelsz, hogyan öltözöl, meg hogyan nem. Ha tetszel, akkor tetszel és kész.

A nők elvárásai egyébként ezerszer magasabbak. Egy ideális barátnő, aranyos, kedves, szép, kissé perverz. Ehhez jönnek hozzá az extrák, ami férfi függő, hogy mit várunk el, az egyik barátom pékdául csak olyan lánnyal jönne össze, aki imád biciklizni, nálam az a szempont, hogy tudjak vele beszélgetni számos témáról, és azért nálam ne főzzön rosszabbul (rosszul főzök :-P)...

És mi az elvárás a nők részéről? A férfi, legyen magas, legyen kisportolt, erős fizikumú, legyen jóképű, legyen határozott, legyen vagány és titokzatos, legyen gazdag, legyen idősebb, mint a lány, legyen magas társadalmi státusza, saját lakás, kocsija.... a sor végtelen. A nők igényei kb. a csillagokban vannak, szóval egy vicc ez a kérdés.

2015. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól összefoglalta a lényeget.
2015. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
És most lepontoztad a válaszolót, mert nem értettél egyet vele? A válasz hasznossága gomb a kérdezőnek van.
2015. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Evolúciós okokra visszavezethetőleg igaz.
2015. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4. válaszoló érdekes,

igen,egy csaj vagy tetszik vagy nem,csakhogy ezt föleg kinézet alapján döntjük el,

azt nekem ne mond hogy a pasiknak mindegy hogy egy csaj hogy öltözködik,szolizik,sminkel,milyen a melle,feneke,arca

tehát felszinesek vagyunk


azt én nemtudom hogy a csajoknak mennyire fontos a kinézet,de mondjuk sűrűbben szoktam látni hogy pasik bámulnak és fütyörésznek csajok után minthogy forditva

2015. márc. 27. 00:49
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mert sok hollywoodi filmet néztés és sok éjjel-nappal budapestet. A valóság viszont az, hogy kb. 1000x igényesebbek vagytok. Nem véletlen, hogy annyi férfinek csak 25 éves kora után sikerül egyáltalán párkapcsolatba kerülni vagy szexelni először, mert akkor a nők nagy része már kiélte magát és lejjebb adta az igényeit. (amiről pedig annyit, hogy akkor már az anyagi javakat is beleszámolják a "vonzerőbe".) Úgyhogy ennyit a témáról, örülj, hogy punci van a lábad között oszt kész.
2015. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahogy öregszem, és egyre roggyantabban nézek ki, akkor azt kell mondjam, nem igaz.

Huszonéves koromban még lazán szemezhettem volna sok lánnyal, ha ugyanezt megtenném hozzám hasonló korú nőkkel, már a börtönben lennék lehet.

2015. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!