Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újra és újra feladom. Mit...

Újra és újra feladom. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Én az a típus vagyok, aki pl iskolában is ha rossz jegyet kaptam, akkor csak elment a kedvem a tanulástól, míg más kétszer akkora erővel hajtott utána.

Nah ezt most felnőttként érzem.


Van egy csomó kisebb célom. Tudom mit kéne tennem, de csak nem oldom meg őket.

Már napirendet írok, hogy ezeket ma meg kell csinálnom. Megoldható mennyiségű feladatot írok össze, még is csak néhányat csinálok meg közülük. Az egyszerűbbeket. Ami meg gondot okoz, azt halogatom. Majd egyre jobban frusztrál, hogy nincs kész.


Időről időre, olyan feladatokba ütközöm, amit nem megy (mert nem csinálom) és feladom.

Utána megint mennek el a hetek azzal, hogy összekaparjam magam és legyen valami célom.


2015. ápr. 16. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nem hiszel magadban,nem lesz saját életed,amig nem teszel valamit,nem lesz elért célod.

Arnold Swarzeneger 4.szabálya az életről:"Dolgozd ki a beled"

"mindig megkérdezték mikor számolom a felüléseket.Én akkor számolom,amikor már nem birom,akkor kezdem el.Biztos vagyok benne,hogy ha valaki el akar éni valamit,ahhoz csak akarat kell,a motiváció és az erő már benned van"

2015. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!