Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen előítéletek vannak a...

Milyen előítéletek vannak a piercingek ellen?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, van orr és szemöldök piercingem és szeretnék tetoválásokat. Ti nektek milyen elõítéleteitek vannak a piercinges emberek ellen? / Mit gondoltok errõl?

2015. ápr. 13. 19:55
 1/9 anonim válasza:
En most lovettem a koldokombe, es a tapasztalatom, hogy a fiuknak/ferfiaknak kevesbe tetszik mint hittem. :/ de szerintem ez teljesen egyentol fugg:) ha neked tetszik csinald. En imadom *.*
2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem sajnos csak negatív :( A köldökömben van egy, és ha olyan pólóban vagyok hogy kilátszik, mindig megdöbben/furán néz rám a környezetem.



Mondjuk, 52 éves férfi vagyok...

2015. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen.


Vagyis de, hazudok... Az ajakpiercingeseket nem tudom megérteni, hogy miért nem gondolkodnak előre. Az acél ajakpiercing ugyanis kikezdi a fogzománcot néhány év alatt és az marha fájdalmas lesz, a korona meg nem két fillér.

A többi piercinggel nekem nincs bajom, sem a tetkókkal.

2015. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak az ha megrántják befosik...
2015. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gábor t ***** válasza:

Szia. Nálam nincs elő ítélet, Ha jól áll és mert ne, ha így fejezed ki magad...Ha neked tetszik... és biztosan másoknak is fog, persze :) nem mindenkinek , de ugye nem is ez a cél.

Egy szép tetoválás nagyon jó lehet, mondok egy példát, egy ismerős csajnak egy szépen kidolgozott csikóhal van a combján...elég jól néz ki :)

2015. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a köldökpiercinget tartom nagyon szexinek. Az orr piercingel még egyet tudok érteni, de a szemöldökkel ajakkal stb. nem.

Amúgy a lányokon nagyrész jól állnak a piercingek, csak a fiúkon b*zisak, szóval inkább előny lenne mint hátrány, már ha nem csúfítja el vele az arcát.

2015. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek előitéleteim, csak nagyon nem tetszik. Egy szép arc összhangját is teljesen el tudja rontani..
2015. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Én 45 F vagyok,fiatalos,szeretem a divatot,de szerintem nagyon csikkesproli dolgok ezek a piercingek,meg tetkók.

Szerintem egy egy ember ne ezzel legyen menő,hogy lóg a karika az orrából.

Lehet,hogy én látom rosszul,és a mai világban ez a divat,nem tudom,és bocs,ha valakit megsértettem,csak saját vélemény volt.

2015. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én semmi értelmét nem látom és szerintem csak elcsúfít egy szép lányt. engem kifejezetten taszítanak a piercinges lányok és soha nem kezdenék ki eggyel sem (vagy ahhoz nagyon sokat kéne tudnia), ezzel szemben a tetoválás (a minőségi és egyedi) nagyon tud tetszeni és én támogatom, hogy csináljanak az emberek.

egyébként nem tartom magam előítéletesnek mert egy agyon tetovált és/vagy tele piercingezett embert is ugyanannyira tartok mint egy "átlagost" csak annyi, hogy ilyen lánnyal nem kezdenék

18/f

2015. ápr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!