Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem jobban az...

Miért szeretem jobban az állatokat mint az embereket?

Figyelt kérdés
Pl ha elüt az autò egy àllatot jobban sajnàlom mintha egy embert tudom nem normàlis..

2015. ápr. 17. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de én is ilyen vagyok...
2015. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert az állatok jobbak. Tiszták,nem gonoszak,nem pusztítják a környezetet,a Földet és alapból cukibbak is. Állatot nem tudok utálni, mert ha "gonosz" is és öl,az ösztönből van. Mivel ők ösztönlények és a túlélésért küzdenek. Az ember pedig a leggyarlóbb,legszámítóbb, leggonoszabb, nagyravágyóbb,hataloméhesebb teremtmény, ami valaha élt. Egyértelműen én is az állatokat szeretem jobban. Ha nem vagy normális,akkor én sem..de szerintem vagyunk még egy páran így. :) És nem zavar,ha hülyének néznek emiatt.

26/N

2015. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"Az állatok rendkívül megértő barátok. Nem kérdeznek és nem kritizálnak. "

Ebben van valami. :)

A legnagyobb bajban is hatalmas segítség lehet egy állat, akár lelki támasz is. Az is elég önmagában, hogy keresi a társaságod, attól függetlenül, hogy jó vagy rossz napod volt. Igazi hűséges társakat lehet bennük találni. Annyi mindent fel lehetne még sorolni.

Szeretettel kell fordulni feléjük, gondoskodni kell róluk, foglalkozni velük, semmi több nem kell nekik. Ennek gyümölcse pedig az lesz, hogy olyat kapsz tőlük, amit egy embertől lehet nem kapnál meg.

2015. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Mert az az állat többet ért mint egy ember. :)
2015. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Akik lepontoztak, írják meg a véleményüket is,ne csak sunyiban,lapítva pontozgassanak! Így könnyű..
2015. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ezeknek a lelkivilágára lennék kíváncsi egyszer, akik utálják az állatokat. Miért?

Itt is csak lepontozgatnak, de magyarázat nincs.

Tudják jól magukról, hogy szaralakok, meg egy állat valóban többet ér, mint egy ember sok esetben...

Lehet, az állatok kérdéskőrből a haszonállatok írogatói tévedtek ide...

Na azok aztán...mezitlábas sutyerákok.

2015. ápr. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

"Az ember pedig a leggyarlóbb,legszámítóbb, leggonoszabb, nagyravágyóbb,hataloméhesebb teremtmény, ami valaha élt. "


Gondolom ezekbe a kategóriákba magadat is besorolod. Ja, persze, te nem.....

2015. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es

De. Magamat is. Én is ember vagyok. Ezt nem tudom levetkőzni magamról. De próbálok úgy élni,hogy minél kevesebb kárt okozzak. És nap mint nap elkeseredek azon,hogy az ember mennyit árt..hogy teszünk tönkre mindent. Utálom,hogy ember vagyok..szóval nem,én sem vagyok kivétel.

Ezt tessék nézegetni,bőven van mit, ez mindent megmutat,milyen "intelligens" főemlősök vagyunk..


[link]

2015. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!