Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt.Tudni kell róla, hogy általában nem ismeri be ha hibás,egyaltalan nem veszi figyelembe a tanácsaimat,de általában kiderül hogy igazam lett volna. Alig beszél sokszor úgy kell kihúzni a dolgokat belőle.Majd háborog hogy miért nem értem miközben ez így megy ( kérdezem,mond két szót, kérdezem újra mond két szót majd így rakom össze) a végén ott van felhaborodva..(ezt így nehez leírni) Megígér dolgokat és amikor eljönn az idő természetes módon veszi hogy elfelejti ha szólok neki rögtön háborog... Vannak egyéb problémák is pl:eddig fel sem tűnt de egy ideje nem megyek oda hozzá puszi, ölelés stb és azóta nincs semmi a kapcsolatunkban.(ez is fura) de a lényeg a tegnap este, tudni kell hogy már több hónapja megkértem Szinte minden egyes nap hogy kapcsolja ki a tv-t ha alszik (egy gomb) Mert én nem tudok tv elaludni ő meg úgy szeret.. Ez sokszor úgy zajlik hogy aludnék de várom hogy kikapcsolja és aludhassam de ő általában be alszik és ez hosszú távon már elég frusztráló mert ez úgy jön le hogy én várok, és megkértem szépen hogy kapcsolja le de ő ennek ellenére bealszik pedig csak egy gomb. Na szóval tegnap ismét elaludt én vártam majd észre vettem hogy besózott, felkeltettem hogy megint nem kapcsolta le a tv-t. Erre ő hangos hangnemben :én kikapcsoltam, meg trágár szavak.. Fogtam a pohár vizemet és nyakon ontotettem erre felkelt LE bolondozot,elmondott mindenek rám emelte a kezét az ágyat rangata majd adott egy kisebb pofont én vissza adtam.... Majd amikor eltelt egy óra oda bújt hozzám, de mondtam neki, hogy menjen innen és ne olelgesen ne csinálja úgy minthasemmi nem tortent volna. Erre a válasz Sajnálom, miattad jövök ide, meg mert hideg van a másik oldalon és fazom...:Dma reggel is én úgy gondolom ezt meg kene beszélni de nem lehet vele mert egyszeruen még neki áll feljebb... Mit csináljak vele hogy ne legyen ilyen?
2015. ápr. 19. 09:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem,hogy elég stresszes az életünk mostanában.
2015. ápr. 19. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves! A problémát csak ti ketten tudjátok megoldani. De ha vele már nem tudsz szóba elegyedni, akkor mindennek vége!

Pedig mindkettőtöknek kellene légzőgyakorlatokat végezni, hogy ez a civakodás marakodás ne fajuljon tovább. De ha Te meg is értenéd a légzőgyakorlat lényegét, ezt biztos vele már képtelen lennél megértetni.

2015. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mtke ***** válasza:

Nálunk is mindig probléma a tv kikapcsolás de ezt is megoldottam

.

Ebből nekünk már nincs gond amikor lefekszel állítsd be a kikapcsolás időzítő 60-90 percre vagy kevese

2015. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben pàrod valóban szeret tèged, odafigyel ràd, vagy legalàbbis törekszik arra, hogy te is el tudj aludni nyugodtan. Megkérdezhetnèd tőle, hogy például fülhallgatóval tudná-e hallgatni a tévét.(màsfeles jackdugós hosszabìtó kell hozzà)

Vagy hasznàlhatnàl füldugót, vagy megpróbàlhatnàl elvonatkoztatni az eddigi reakcióidtól a tv-t ès pàrodat illetõen, mert a szempont az, hogy mind a kettõtöknek jobb legyen.

Vannak lehetôsègek.Mondd pàrodnak, ha szeret, akkor talàltok együtt megoldàst erre.Az elvonatkoztatàst mindenkèpp próbàldd meg.Ezutàn jöhet a többi! Ha egyàltalàn szûksèg lesz rà!;)

2015. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!