Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A férjem elhidegül tőlem, mit tegyek hogy ez ne fajuljon válásig ? Most fél éves a lányunk. Én itthon vagyok vele. A férjem melózik hétköznapokon 8 órát és hétvégén egy hobby-grafikus iskolába jár. Szóval amúgy is keveset van velünk. ( mielőtt bárki azzal jönne,hogy a férjem tart el ez nem így van mert a gyedből bőven jut mindenre nekem és a lányomnak is ) szóval amit keres abból félretesz és magára költi. Hetek óta a testi kontakt az köztünk,hogy amikor hazaér akkor kapok egy puszit. Hiába próbálkozok nála egyszerűen elutasít. Egy csomószor engem okol hülye dolgokért. ( pl . nem száradt meg reggelre a ruhája amit este tudtam csak kimosni mert abban volt előző nap is ) Én úgy érzem mindent jól csinálok. Nem híztam el,nem hanyagolom el magam, a lakás tiszta és rend van,főzök,mosok. Szóval elvileg egy panasza se lehetne. A lányunkkal még egy fél órára se kell lennie ( nem is tudna mert rettentően anyás és mindenkivel ordít csak velem nem ) Mit tegyek ? Folyton morog...Sajnos a melójába sokszor szivatják és szerintem rajtam/rajtunk tölti le a feszültségét..Ötletek ?

2015. febr. 12. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

mi az hogy a gyerekkel fél órat SE KELL lennie?

miért ő nem volt ott mikor csináltátok? neki nem gyereke?

ő hobbyzik, félretesz magának... no komment.

ki van nyalva a popsi, "jó dolgában" ahogy mondani szokták

2015. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a szexet kell feldobni valamivel. Baratnomeknel is hasonlo volt a helyzet, es egy nap a lany, egy masik csajjal varta otthon a pasijat meglepetesbol. Azota minden szuper.
2015. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom :( Kicsit túlzás a jelenlegi helyzet,de Ő tipikusan az a ,,nem lehet mondani neki semmit mert rögtön megsértődik típus,, Ezért a dolgaiba egyáltalán nem szólok bele. Tudom,hogy ez így nem helyes...de szeretem és Ő is szeret minket ( azt hiszem ) A lányunkért teljesen odavan,de nem tudja 5-10 percnél tovább lekötni. ( persze az elejétől kezdve szinte csak velem van a bébink így nem is csoda ) Nem akarom,hogy válás legyen a vége. Nem tudom mit tehetnék értünk.
2015. febr. 12. 15:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez két emberen múlik. Te nem tehetsz semmit, csak TI. Le kell ülni, nyíltan beszélni, akkor is, ha neki nincs kedve hozzá, te meg félsz, hogy egyedül maradsz.
2015. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek csak veled van el, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz! Ne rontsd el ennyire, ha este nem egy hisztis gyereket kell hallgatnia a férjednek, akkor foglalkozik vele is, és lesz időtök egymással beszélgetni is.

Amikor feszülten hazajön, megkérdezed, hogyan telt a napja?

Éjjel tud aludni a gyerektől, vagy fel kel többször is? Ha igen, akkor szoktasd le az éjszaklai evésekről-kelésekről.

Ha nem tud pihenni a férjed, akkor ne csodálkozz, ha ingerült.

Ami az anyagiakat illeti, már a házasság kezdetén tisztázni kellett volna, hogy a házasságban minden bevétel és kiadás közös.

Ez még most sem késő.

2015. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Janka néni ***** válasza:
36%

Szerintem két választásod mindenképp van.

Az egyik: nem rágódsz ezen és megpróbálsz természetesen viselkedni és őt úgy tekinteni, mint a baba születése előtti önmagát. NEKED Ő A FÉRJED/SZERELMED/AKÁRKID, de nem apa. A lányotoknak apa, neked férfi! (Sokan vétik ezt el és a férfi ezért (is) elhidegülhet)

2. Mivel sértődős, ne kritikaként fogalmazd meg és ne tégy megállapításokat, amiknek az okára kérdezel rá. Ezzel ugyanis már ítélkezel, te már megállapítottad mi a helyzet vele. Inkább ún. nyílt kérdésekkel operálj: mit gondol a kapcsolatotokról? hogy érzi benne magát? hogyan szeretne élni veled?

Tudod, ha azt kérdezed tőle, hogy "nem unsz még engem, drágám?" arra 2 rövid válasz van: 1. nem 2. de. Ez nem beszélgetés és nem kerülsz közelebb ahhoz benne lejátszódik, ha egyáltalán van valami.

És vigyázz a férfiak tized annyit nem gondolkoznak a kapcsolatukról, mint amennyit a nők csak arról studíroznak, hogy mi járhat a férfi fejében. Ne vidd túlzásba és hagyd meg neki azt a lehetőséget is, hogy valóban gondolkodjon el a kérdésedre adandó válaszain!Ne akard, hogy kapásból válaszoljon. Emésztgesse csak. De abba se engedd behúzni magad, hogy visszadobja, hogy miért Te mit gondolsz. A válasz én semmi különöset,a Te gondolataidra vagyok kíváncsi.

2015. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na tisztázzuk: ha te kevés pénzt kapnál, akkor sem a férjed tartana el.

Kettő: tök jó, hogy van ideje hobbira is.

Három: a hízás/alakváltozás a szülés után nem indok a morgásra SOHA.

2015. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! Igen sajnos a lányunk rettentően anyás. Segítségünk sincs mert a nagyszülők vidéken élnek messze tőlünk. Szóval csak velem van egész nap. Este pedig talán 10-15 percet a férjemmel amíg fürdök. Utána azért 2-3 naponta van 1-2 óra és akkor együtt hárman játszunk,mókázunk. Napközben is sokszor hordozókendőben rajtam lóg mert kell neki a testi kontakt. Este 10 és hajnal 4 között alszik egyben utána viszont óránként kel fel mert keres,hogy hol vagyok ( kiságyban alszik nem velünk )
2015. febr. 12. 15:43
 9/16 anonim ***** válasza:
férjednek a gyerek előtt is megvolt a hétvégi hobbija?
2015. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem. Szeptemberben kezdte. Pont amikor született Lara. Előtte a haverokkal járt el sokat. Most őket is hanyagolja.
2015. febr. 12. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!