Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek a monotonitást?

Ti hogy viselitek a monotonitást?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanaz. Felkelek, indulás munkába, hazajövök, megfözök, este indulás suliba, éjjel esek haza.

Hétfötöl szombatig ez a helyzet, vasárnap szabad, olyankor végzem a házimunkát, vagy nagy ritkán a barátommal elmegyünk valahová sétálni.

Barátaim sajnos nincsenek. Szórakozni nem járok, magamra a keresetemböl nem telik.

Ha azt szeretném, hogy néha vehessek ezt-azt, be kéne vállalnom valami plussz munkát vasárnapra. (Takarítást vagy ilyesmi)

Augusztusban végzek a sulival, utána lehet jobban fizetö állásom.

Sajnos most költöznünk kell, az új albi meg drágább, csak ilyet kaptunk. Még kevesebb pénz marad.

Néha legszívesebben leülnèk sírni egy sarokba. Ma már suliba se akartam menni.


Ti hogy bírjátok?


21L


2015. ápr. 20. 18:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Monotonitást borzasztóan :( Ezért is választottam olyan munkát, ami ugyan nem fizet túl jól, de nem monoton.

23/L

2015. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nehezen, de sajnos ilyen a felnőtt élet és a munka. Nyugdíjig még elég sok ilyen napot kell majd lehúzni a mókuskerékben, úgyhogy javaslom: Keress valami hobbit, ami leköt, kikapcsol (én pl. olvasok, vagy filmet nézek, eljárok kerékpározni, edzek, futok).
2015. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FüligJimmy88 ***** válasza:
Én úgy szoktam elviselni, hogy richtig a hasznomra fordítom. Volt már, hogy hetekig ugyanazt csináltam napi 8-10 órában, de legalább volt időm gondolkozni a dolgaimon. Egy idő után már élveztem is :) Hozzáállás kérdése az egész.
2015. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eddig életemben összesen dolgoztam vagy fél évet és mégis monoton valamelyest az életem.


29F

2015. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálom... minden reggel suli. Délután különórák, majd tanulás... :C

Annyira unom már. De nincs mit tenni...:/

2015. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!