Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Információk birtokában, hogy...

Információk birtokában, hogy tudnak sokan így viselkedni?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van válás és az ezzel járó dolgokkal kapcsolatban.

Elég sokszor olvasok olyat, hogy apukát kidobta anyuka, apuka otthagyott mindent, ezen felül fizet gyerektartást, meg mindent, közben meg az albérletet is alig tudja kifizetni, hozza-viszi a gyereket amikor csak az ex csettint, aztán ha bármiben is kér itt segítséget, a hozzászólók 80 százaléka úgy neki esik mintha nem is olvasta volna el a kérdést rendesen.


Az ok, hogy tényleg sokan vannak olyanok, akik csak lelépnek, nem is fizetnek egy vasat sem, nem is érdeklődnek a gyerek felől, esetleg ott van a lakáson akár hitel vagy hasonlók, és ők közben meg dúskálnak a pénzben, de akkor őket kéne "bántani", és nem azt aki áldozat.


Egyik nap is olvastam, hogy egy apuka úgy megy a gyerekért, hogy előtte való nap semmit, a rá következő nap tud aludni kb. 4 órát, majd utána másnap megint meló, mert úgy van a munkája (gondolom nem jó szántából), az anyuka nem engedi hétköznap, szünetekben a gyereket, és mégis mindenki az apukát ocsmárolta.


Egy másik esetben anyuka szó szerint az apuka ellen nevelte a gyereket, és a gyerek meg emiatt szinte utálta a saját apját, az apuka itt kért segítséget, erre a legtöbben őt bántották.


De miért?


Már-már könyvet lehetne írni abból ami itt folyik.


Az ok, hogy lehet egyik fél és másik fél is ludas, de miért kell általánosítani?


Én szerencsére egyik csoportba sem tartozom, mert még nem vagyok anyuka, de félelmetes az emberek hozzáállása a dolgokhoz.


2015. ápr. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert olyan világban élünk, ahol a nőnek mindenhez joga van, a férfinak pedig semmihez. Továbbá az emberi érzésekre képes, nem önző, nem egoista, nem bunkó nők rég kihaltak már.
2015. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"a nőnek mindenhez joga van, a férfinak pedig semmihez."


Ezt nem értem én sem, pedig nő vagyok.


Miért kell "szerencsétlen" apukát még jobban a földbe döngölni, mikor elveszítette a családját, a gyerekét olykor-olykor láthatja, neki kell szednie a sátorfáját, ki tudja, hogy hová, hogy kezd új életet a semmiből.


Amikor azt olvasom, hogy egy 50 éves apuka ment albérletbe.

Neki mikor lesz újból SAJÁT lakása?

Soha!

Közben meg otthagyott mindent a gyerek miatt.



Tényleg nagyon sajnálom az ilyen férfiakat, és ilyenkor szégyellem, hogy nőnek születtem.

2015. ápr. 20. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezért kell házasság előtt szerződést kötni. Tőlem biztos nem fogja megérni elválni, mert a bugyikája is rá fog menni.
2015. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mai világban azt mondom, hogy jól teszed!
2015. ápr. 20. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

" Tőlem biztos nem fogja megérni elválni, mert a bugyikája is rá fog menni."


Ilyen hozzáállással minek megnősülni? Nem a szerződésre értem, az rendben is van, hanem arra, hogy minek vennél el egy olyan nőt, akiről tudod, hogy azért ment hozzád, mert megéri és azért marad veled, mert nem éri meg neki anyagilag elválni? Nem értem a logikádat.


" Továbbá az emberi érzésekre képes, nem önző, nem egoista, nem bunkó nők rég kihaltak már."

Akkor minek akarsz megnősülni és házassági szerződést kötni? Akkor hagyni kell a francba az egészet, néha meghúzni egy-két erre alkalmas egyedet. Megy ez házasság nélkül is a mai világban.

Válaszolva a kérdésre:


Én személy szerint azon tudok felháborodni, amikor ilyenkor, a kérdésre vonatkozóan esetleg linkelek egy jogszabályt és ha ez nem egyezik a válaszolók véleményével, akkor ezt is simán lepontozzák.

Igen, itt sokan érzelmi alapon válaszolnak a kérdésekre, függetlenül attól, hogy mi az igazságos. Sajnos sokan még átgondolni sem hajlandóak a helyzetet.

2015. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!