Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok - Nők! Ha egy 5-6 éves...

Lányok - Nők! Ha egy 5-6 éves kisfiú megkérne kísérd át a zebrán, akkor megengednéd neki hogy megfogja a kezed?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Még az kellene, hogy el is kallódjon közben.

Mi ebben a nagy cucc? Kicsi. Ha szeretné, hát fogja meg, nem harapok.


17/L

2015. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Sőt valószínűleg én fognám meg az ő kezét, vagy legalább a vállát, hogy finoman terelgessem. Gondolom nem véletlenül kért meg, és sokkal biztonságosabb, pl. ha mondjuk hirtelen felbukkan egy 100-zal rongyoló autó, vissza tudjam rántani.
2015. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ tiszta e a keze.
2015. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én fiú vagyok, de attól még megengedném. Ha át akar jutni akkor segíteni kell neki, mert lehet, hogy fél, stb. Nehogy elüsse egy autó.

16/F

2015. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
ha egy 5-6 éves egyedül mászkálna, akkor bevinném a rendőrségre.
2015. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Hát az a minimum. Sőt inkább én fognám meg a kezét, ha szeretné, ha nem. No de állj.

Hogy kerül egy 5-6 éves gyerek a zebrához egyedül? Hol vannak a szülei? Nem a zebrán kell az ilyet átkísérni, hanem a hatóságokat értesíteni.

2015. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit régi a kérdés, de ez szúrja a szemem:


Hármas teljesen jól írja, komolyan nem értem mit kellett ezen lepontozni. Mindig meg kell fogni a gyerek kezét, akár 7-8 évesét is (zebránál, átkelőhelyen minimum), és elsősorban nem miatta, vagy miattam, hanem a "felelőtlenül" vezető autós miatt!!! Abból indulok ki, hogy a szabályok a járókelőknél már le vannak fektetve, legyen az gyerek, felnőtt.


5-ösnek a kommentjéért nagy respekt!! Több ilyen nem csak fiatal, hanem ember kéne!!!

2021. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!