Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tanár beszélhet így órán...

Egy tanár beszélhet így órán hogy "zabálni"?

Figyelt kérdés
Szünetről becsengedtek, és egy osztálytársam még nem fejezte be az uzsonnát. A tanár meg kiküldte, és azt mondta neki, hogy tán csak nem gondolja azt hogy itt órán zabál. Jó, lehet hogy a gyereknek már nem lett volna szabad enni, de ilyet még is hogy mondhat egy tanár hogy "zabálni"?
2015. ápr. 23. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#8. Mi az a "szituáció"???
2015. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A szituáció jelentése: helyzet, állapot.
2015. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyáltalán nem durva a zabálni ebben a helyzetben. Van olyan tanár, aki nem engedi, hogy órán egyenek, igyanak. Gondolom, ő is ugrik erre. Egyszerű, ilyen tanárnál nem kell enni az órán és kész.
2015. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%
óóóó te ettől már ki vagy akadva? Húgom ahova jár iskolába ott "tetű, bunkó, tuskó stb..."től kezdve mindennek el vannak hordva a diákok ráadásul sokszor teljesen megalapozatlanul. Ha becsúszik pár 2-3-as doga az osztályba, akkor még jön a duma hogy "csak kukásautó hátuljára mehettek majd dolgozni". Ha egy végzős diák kicsit rosszabb dogát ír, már is rá zúdítják a lelki terrort, hogy ilyen teljesítménnyel biztos nem vesznek fel sehova. Undorít. A kiskedvencek segge kinyalva, a többi tanulból meg a szart is ki próbálják hajtani. Én is oda jártam anno annak idején. Nem voltam rossz gyerek, közepes tanuló voltam, egy szürke kis senki a tanárok szemében. Én azt mondom hogy az az iskola tele van szociból ottmaradt megkeseredett frusztrált, f*aszhiányos tanárokkal, akik ezt szeretik a diákokon levezetni. Már az egész tanárikat le kellett volna ott cserélni. Szerintem ez egyáltalán nem egyedi eset itt kis hazánkban.
2015. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves normális és nem normális kommentelők!

Azt írja valahol hogy hova valósi vagyok? Na és azt hogy hányadikos? Ha rólam nem tudtok semmit, akkor ne itélkezzetek felettem, elvégre nem rólam van szó. Mindenki megkapta a válaszához illő pacsit. A #9-est pedig nem tudom ki pontozta le, én zöld pacsit adtam neki! Igaza van, hogy a lovak szoktak zabálni és nem az emberek. Ha már a tanárok elvárják a diákoktól a szép beszédet, akkor mutassanak példát! A diákok a felnőttektől tanulnak!

2015. ápr. 23. 11:12
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

"Sokszor alaptalanul" .. Igen, ezt adja otthon elő a kisgyerek.


Igen könyörgöm.. Mondjon si ilyet egy tanár.. Ha rá azt mondhatja a diák, hogy köcsög, meg fsszopó akkor nehogy már a gyerek legyen fellázadva.. Hol tart a világ gondolkodjatok már el kicsit? Nézzetek már körül a szórakozóhelyeken. 10-12 éves embriók satu részegen . És sajnos egyre több. Környező településen a suliban szívják a füvet. És mind ebből indul ki az egész, hogy azok akik arra lettek képezve, hoyg embert faragjanak a kicsikből, nem gyakorolhatnak szigort, mert azonnal fenyítést kapnak. Nézzük már meg a magyar fiatalság nagy részét kérem !!!!!! És ne ilyeneken lázadjunk hogy "zabálás".

2015. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Na persze akadnak természetükből adódóan s3ggf3j tanárok akik ott vezetik le a feszkót a suliba.. De azért általánosan ez nem mondható igaznak!
2015. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az ide érkező válaszokból is jól látszik, hogy a magyar társadalmat lassan teljesen felemészti a gyűlölet és az agresszió.

Mindenkit ütni, mindenkit verni, mindenkit megszurkálni, aki nem úgy viselkedik vagy nem olyan, ahogy nekünk tetszik. Nem csoda, hogy mindenki menekül innen, akinek esze van.

2015. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

@11:18


"Sokszor alaptalanul" .. Igen, ezt adja otthon elő a kisgyerek."


Én már nem vagyok abba a korba hogy bármit "otthon elő adjak" még is ez a véleményem. Anno egyszer az egyik tanár majdnem azért nem vitte el táborozni az osztályból jelentkezőket, mert allergiaszezonba voltam, és nem tetszett neki hogy betrombitáltam az orrfújásommal óra közbe...

2015. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"egy bölcs hosszú éveken keresztül tanult emberrel szemben"

Azért ne túlozzunk, sok tanár egy roh adék állat, aki az iskolába éli ki magát, hogy széjjel szivatja a diákokat.

De persze egyetértek a diákok viselkedése borzalmas, nagyjából mindenhol.

2015. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!