Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik nehezemre tanulni?

Miért esik nehezemre tanulni?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és szinte mindent az utolsó pillanatban éppen hogy megcsinálok, sokszor bénázok, elterveztem ma is hogy másolni fogom a füzetemet de hideg volt reggel ezért inkább vissza feküdtem és egészen mostanáig a telefont nyomkodom.

2015. ápr. 25. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem tanulok. Nincs kedvem sem energiám rá. És tudom, hogy a tanulással csak ideiglenesen jegyzem meg a dolgokat. A miért az most szerintem nem lényeges. Inkább a megoldás az érdekesebb része. Lehet, hogy valami nem érdekel vagy egyéb dolgok akadályozzák a megjegyzést. Ilyenkor érdemes háttérinfókkal kibővíteni, újraértelmezni vagy újraírni. Lusta ember, okos ember. Állítólag. Az idődből alig vesz és ki se kell másznod az ágyból. Csak olvasgatnod kell kicsit. Sikert!
2015. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne tanulj és kész. Nincs szükség amúgy se annyi képzett emberre.
2015. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tanulni akarok csak nem tudok hidegben koncentrálni
2015. ápr. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!