Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egész tanévben a hideg lakás...

Egész tanévben a hideg lakás miatt nem tudtam tanulni, mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

Szóval kb több mint 50-éves a házunk ami kőből készült, központilag meg van oldva a fűtés de elég kontáran mert nem jó helyen vannak a radiátorok nem az ablak alatt stb. És az ablakok is elég xarul zárnak hiába próbáltam szigetelni télen ruhákkal akkor is eresztett. És hiába fütöttem be télen ha alig volt 16°-17° a házban kb fél nap kellet hogy bemelegedjen 20° körülire a ház, és nekem erre nem volt időm mivel 7órám volt minden nap délután 3—ra értem haza betűtöttem h4-re é és olyan 6 fele volt 18fok szóval én meg nem tudok ilyen hidegbe se írni se tanulni.... faluba élek és semmi lehetőségem nincs a tanúlásra max a városban az állomás.


most is hideg vsn a házba a takaró alatt nyomkodom a telefon 17°van


2015. ápr. 26. 10:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de annyira fázik a kezem hogy kék van amikor narancssárga színű, alig bírtam behajlítani, volt amikor nagy kabátban télen 16°C-ban neki áltam másolni, tanulni másnapra olyan beteg lettem hogy nem bírtam felkellni az ágyból, szakadt szét a fejem és vizes törülközővel hűtöttem a fejem. De biztos csak kifogásokat keresek, én sokszor irigykedem azokra akiknek saját szobájuk van és nem kell csinálniuk semmit csak tanulni.
2015. ápr. 26. 23:18
 12/18 anonim válasza:
Egy barátnál nem lehetne tanulni esetleg? Kabát, sok-sok takaró, kesztyű? Fekve is lehet írni, csak kell egy alátét.
2015. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Gyermekvédelmet keresd fel, azt megoldva! :D Ha nem vagy még 18, tudnak segíteni csomó mindenben.

Annyi, h elmész a rendőrségre, megkérded a portán h ez hol van, vagy neten keresed meg, tökmindegy. Elpanaszolod nekik a helyzetet, kiküldenek valakit felmérni a dolgot nálad, aztán vagy valami támogatást kapsz, vagy jobb esetben, ha tényleg alkoholisták a szüleid, valahova elhelyeznek, ahol van fűtés, ezektől a szemetektől meg megvonják a családi pótlékot. Merthogy már nem laksz ott. Az asszem 10000 ft, jól jön az még neked! ;)

2015. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt kellene csak még tanulok
2015. máj. 14. 14:34
 15/18 anonim válasza:

előző vagyok

ezt a meccset egyik barátnőmmel már lejátszottuk, lett változás, egy próbát mindenképpen megér, ha tarthatatlan a helyzet. Ha csak annyit érsz is el vele, hogy a családi pótlékot kézhez kapod, már megérte, nem? :)

2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nyárvan, tanulás folyik mostanában... bukásra állok, most keményen tanulok, a szüleim kop-kop most nem isznak annyit szerencsére. Sok dolgot elhanyagoltam és most kezdtem igazán hozzájuk
2015. máj. 19. 16:36
 17/18 anonim válasza:

előző vagyok megint

Hát akkor hajrá, sok sikert! :) Valóban, ilyen helyzetben nem érdemes még egy frontot vállalni. Én is álltam bukásra, 6 év gimi alatt 4szer. (Azután kereken 4 egészes átlaggal és egy felsőfokú nyelvvizsgával zártam a dolgot.) Először belül rendszerezd magad és minden javulni fog! ;) Drukkolok.

2015. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Erre mondta ismerősöm, hogy "mindenki a maga szintjén szenved".


Ha menekült lennél, az sem lenne jó. Ha vályogházban élnél, az sem. Neked semmi sem jó?? :)

2015. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!