Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon zavar ez az érzés, mit...

Nagyon zavar ez az érzés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok ota zavar ez az erzes,hogy egyszeruen ugy erzem,hogy nincs életcelom.Nincs semmi elkepzelesem,hogy mit szeretnek csinalni,vagy,hogy mi akarok lenni.Mit tegyek?

#Êletcél
2015. ápr. 26. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18/L
2015. ápr. 26. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam így ebben az időszakomban, ami teljesen érthető, hiszen lezárult egy időszak és keresed a helyed a az új időszakban. Amíg ez nincs meg,illetve cél vagy bármi elképzelés, ez természetes, de ami fontos, hogy csak időszerű és vége lesz.

Fogsz találni célt vagy valami úton elindulsz és közben alakul majd minden, ne aggódj.


Nekem is ez segített,mikor anno itt ugyanezt kérdeztem, hogy ez olyan mint egy nagyobb bioritmus, egyszer fent, egyszer lent, de hamarosan az aljáról elkezdesz újra felemelkedni és jól érezni magad.

Addig tarts ki,nagyon rossz ez az üres időszak, tudom, és tuti lesz még ilyen.


Sokat segít ilyenkor amúgy az új közeg,hobbi, emberek vagy bármi, ami kizökkent ebből. Aztán később lesz elképzelésed is,merre tovább, és ne félj majd elindulni.

24L

2015. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!