Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar a barátom "viselkedése"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátom "viselkedése". Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk,bár volt egy hónapos szünet(kapcsolattartás megmaradt).Ő sose mondta hogy szeret,csak kedvel,szívlel(jó,tudom szinonima..)Valamelyik nap rákérdeztem,miért nem mondja sose.A válasz hogy,akkora súlya van,hatalma hogy nem meri kimondani.Mégis mitől fél?Néha érzem hogy ő is így gondolja,de jó lenne ha néha mondaná is,hiába kérem h legalább hazudja ezt,nem tudja kimondani.Mit tegyek,hogyan "vegyem" rá?

2014. máj. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni rávenni, ha több mint egy év alatt nem mondta... nem hiszem, hogy annyira félne tőle, szerintem egyszerűen csak nem érez irántad szerelmet, de nem szeretné ezt bevallani se neked, se magának. Én biztosan nem "pazarolnék" éveket arra, aki nem képes azt mondani nekem, hogy szeret.
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kedvelés nem szinonímája A Szeretetnek..
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá. Semmi értelme.
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szívlellek hasonló,de nem teljesen ugyanaz..Közben érzem hogy szeret,közös barátok is mondják,hogy jó ránk nézni,mert sugárzik róla hogy szeret!Akkor mégis miért nem mondja??
2014. máj. 20. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A szívlelésnek sincs semmi köze a szerelem érzéséhez... tudod kire mondom, hogy szívlelem? Egy szimpatikus, kedves barátra... de nem a páromra...
2014. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Érdemes lenne szakítanom,és engednem a saját útját járni?Mert most csak megerősítettetek abban külön utakon folytassuk..Bár én imádom.(Napok óta ezen rágódom..)
2014. máj. 20. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik. Én ezért nem szakítanék, de ha neked életbevágó, hogy kimondja, és nem mondja, és szerinted nem is fogja, akkor ez a legjobb amit tehetsz. Az értékrendbeli ütközések könnyen meg tudnak mérgezni egy amúgy működő kapcsolatot.
2014. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!