Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék zavarba jövés ellen?

Mit tehetnék zavarba jövés ellen?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy sok ember engem néz, vagy valamiért szerepelnem kell, nagyon könnyen elvörösödök, és ez nagyon kellemetlen érzés. Néha semmi oka nincs annak, hogy zavarba jöjjek, nem figyel engem senki, nincs semmi olyan témáról szó, és mégis azt érzem, hogy mindenki engem néz, és legszívesebben elsüllyednék. Tényleg nagyon rossz ez és szeretném leküzdeni, de nem megy. Nemrég kezdődött az egész, néhány hónapja,de egyszerűen nem bírok együtt élni vele. Amúgy is elég szerencsétlen vagyok, de így még tovább égetem magam. Mit tegyek? 15/l

2014. ápr. 2. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne parázz. Velem is ez volt, de mostanra már nagyjából elmúlt, sokan vannak így tizenévesen aztán többnyire kinövik.
2014. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Talán vicces a gondolat, de mégis azt figyeltem meg magamon, hogy az öltözködésnek és hőmérsékletnek is van köze hozzá. Talán a tavasz? Próbálj kicsit lengébben öltözni. Ha az embernek melege van, könnyebben pirul.
2014. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy sikerül kinőnöm. De lehet, hogy sokszor tényleg közrejátszik a hőmérséklet is.:)
2014. ápr. 4. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
el sem hiszem hogy 15 éves lányok fennt vannak gyakorin :ooo hihetetlen :D
2014. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig elég sokan vagyunk. Köszönöm, hogy megtaláltad a lényeget a kérdésben :P.
2014. júl. 5. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Még bírj ki egy évet, és akkor már sokkal könnyebb lesz!

Ezen mindenki átesik, de van akinek évek, és van akinek pár óra!

Ez van!

2015. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hú, hogy keveredtem ide :o

Azóta egyébként sikerült leküzdeni?

2020. máj. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!