Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontozzák le a normális...

Miért pontozzák le a normális válaszokat?!

Figyelt kérdés
"Enyhén" zavaró, mikor látom, hogy egy normálisan megfogalmazott és segítőszándékkal írt válaszomat lepontozzák. Ennyire gyerekes lett ez az oldal, hogy akik ráérnek, semmi meggondolás nélkül lepontozzák mások válaszát. És itt most tényleg nem azokra a válaszokra gondolok, amikor hülyeséget írnak be, hanem normális választ. Épp ma láttam, hogy lepontoztak (nem először) pedig külön kikerestem több dolgot is, direkt a kérdező miatt... MIÉRT???

2015. ápr. 28. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell figyelni a pontozást. Van, aki szórakozásból nyomogat piros kezecskéket.
2015. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben lehet hogy elmondod a tényállást,ami megfelel a valóságnak,de a kérdezőnek,illetve a közvéleménynek nem,akkor jönnek a piros kezek.
2015. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt én mind értem, és azt is ha épp nem felel meg a kérdezőnek (bár kétlem, mert igyekeztem olyan dolgokat beleírni, hogy segítsek neki) akkor miért kell elvből lepontoznia? Vagy bárkinek? Számomra azért zavaró ez, mert segítő szándékkal írok, és nem valami bugyuta értelmetlen a kérdéshez nem kapcsolódó ****-t írni... De sejtem én, hogy hány éves lehet az, aki lepontozza az ilyen válaszokat (mert hát nem csak nálam van ez így, tudom)
2015. ápr. 28. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben e kérdezők tudják a nekik tetsző választ és ha nem értesz velük egyet,hanem objektíven tényeket írsz,azért.Ezen felül vannak a toplistára hajtók,minthogyha fele királységot adnának az első helyért,úgy pontozgatnak.
2015. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor jártam úgy, hogy jogszabályt idéztem és simán kaptam érte 0%-ot. Ezt különösen a "családi kapcsolatok" rovatban tapasztaltam, ahol unatkozó, magukat mindenkinél felsőbbrendűnek és okosabbnak gondoló, untakozó háziasszonyok osztják az észt egymásnak.

Ennél jobban már csak azt szeretem, ha olyan kérdésekre, ahol nincs hasznos vagy kevésbé hasznos válasz (pl. valaki megkérdezi, hogy mi a kedvenc színed, ételed, zenéd stb...), azokra jön negatív pontozás.


Engem is bosszant néha, de ilyen esetben az jut eszembe, hogy én ettől nem leszek kevesebb, ez azoknak a szegénységi bizonyítványa, akik lepontoznak.

2015. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: Valószínűleg erről lehet szó -amit írtál, igen.

5-ös válaszoló: Ebben egyetértünk, hogy ez az ő szegénységi tanúsítványa/tanúsítványaik. Megpróbálom kevésbé komolyan venni, ha valaki indokolatlanul lepontoz. Bosszantó, de annyit nem ér meg, hogy felhúzzam maga. Nagyobb örömük ne legyen az életben.

2015. ápr. 28. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiért köpködik a sikeres, gazdag és/vagy boldog embereket is. Akik nem vitték semmire/nincs sikerélményük az életben, azoknak ennyi jut.
2015. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!