Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiteles szakember tudna lenni...

Hiteles szakember tudna lenni a szemetekben egy pszichológus, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel már ki is zárjátok a lehetőségét?
2015. ápr. 29. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne hiteles szakember? A te szemedben hiteles szakember egy orvos aki iszik colát is?
2015. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést :) Mi a francért ne lenne hiteles valaki pszichológusként azért, mert dohányzik?
2015. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Sok orvos ismerősöm is dohányzik, pedig pontosan tudják mennyire káros. Mindenkinek lehetnek gyengeségei.
2015. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a dohányzásnak ahhoz, hogy valaki mennyire jó vagy rossz a szakmájában?
2015. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem JOGOS kérdés. 4-es pl. a megítélés miatt. Te rábíznád egy olyan pénzügyi befektetőre a pénzedet, aki egy 10-en éves G astrával jár? Vagy inkább bíznád egy pár éves bmw-vel rendelkező szakemberre a pénzedet? (a megítélés) Na ugye?


Kérdező, szerintem ez nem változtat a szakmai tudásán, mivel nem orvos hanem bölcsész.. Egy orvos más eset bár ez megítélés kérdése. Szerintem menj el nem ezen fog múlni a bizalmad iránta. :D

2015. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem JOGOS kérdés. 4-es pl. a megítélés miatt. Te rábíznád egy olyan pénzügyi befektetőre a pénzedet, aki egy 10-en éves G astrával jár? Vagy inkább bíznád egy pár éves bmw-vel rendelkező szakemberre a pénzedet? (a megítélés) Na ugye?"


Ki nem állhatom a kocsijukkal menőző BMW-s bunkókat. Ami meg az astrát illeti, apámnak Ladája van, meg mellé három másik kocsija... Továbbá lehet, hogy a BMW-s otthon éhezik, hogy fizetni tudja a törlesztőrészletet...

2015. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Na de ki mondta, hogy le akar szokni a dohányzásról az a pszichológus, csak egyszerűen képtelen, mert ennyi akaratereje sincs? Lehet, hogy nagyon is akar dohányozni. Másrészt, azért nem érdemes azt gondolni, hogy a pszichológusoknak nincsenek szerelmi, életvezetési, vagy akármilyen gondjaik, ők is emberek, csak elvégeztek egy egyetemet.
2015. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen, mert nyilván fizeti a törlesztőt és nem tud enni okoska. Lehetséges, de még mindig nagyobb eséllyel van jobb helyen a pénzed, mint az astrás kollégánál. Ez a marketing egy része tulajdonképpen, meggyőzni a vevőt... A bmw-s meggyőzni a másik nem.


Igaz, hogy elvégzett egy egyetemet de, hogy várható el tőle, hogy rendbe rakja a másik életét ha a sajátját sem tudja? :D Na ugye?

2015. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 Közismert az a történet, amikor Csernus doki éppen vidékre utazott előadást tartani párkapcsolatokról, amikor a felesége (azt hiszem a harmadik) szépen összecsomagolt és még az ebédlőasztalt is magával vitte, így hagyta el a pasit. Ő csak ennyit mondott, amennyire emlékszem, hogy reméli, hogy másoknak tud segíteni párkapcsolati gondokban, az úgyis jól látszik, hogy a saját életében ez mennyire nem sikerül. És szerintem valóban, attól még, mert neki valamiért nem jön össze, lehet, hogy jó szakember és lehet, hogy másoknak valóban tud segíteni.
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

A dohányzás a legerősebb ismert függőség. A heroinról könnyebb leszokni, mint a dohányzásról. Az is lehet, hogy nem akar leszokni. Továbbá miért lenne romokban az élete, csak mert dohányzik? Egyébként Zacher Gábor az egyik legismertebb toxikológus is dohányos. Eszembe nem jutna megkérdőjelezni a szakmaiságát.


Engem, egy BMW-s kihaénnem bunkó semmiről nem győz egyébként meg. Lehet, hogy az astrás sem, de a BMW-sből előbb kinézem, hogy elsikkasztja a pénzem.

2015. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!