Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt a visszahúzódó...

Miért érzem ezt a visszahúzódó, csendes emberek iránt?

Figyelt kérdés

Sajnos én is ilyen vagyok, és magamat is utálom ezért.


Viszont most van egy új osztálytársam, aki kb. 3 hónapja van az osztályban lány. És ő soha nem szól senkihez sem, csendes, nem beszél senkivel sem, csak ül, és rohadtul irritáló, ugyan nem árt senkinek sem, de legszívesebben megtudnám fojtani, nem értem hogy miért, egyszerűen gyűlölöm a semmiért, és nagyon jó lenne úgy belerúgni az ilyen szerencsétlenekbe.

Talán azért, mert én is ilyen vagyok, és magamat látom benne, vagy azért mert annó velem is így viselkedtek az emberek, és most visszaakarom adni?


2015. máj. 1. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
szerintem nincs koze hozza, velem is volt mar ilyen hogy legszivesebben kepen basztam volna azt az idiota fejet, vannak emberek akik ok nelkul irritalnak, az hogy teged most pont olyanvalaki irrital aki raadasul csondes is, veletlen muve :)
2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy igen, valami ilyesmi hajt, hogy ott van szegény védtelen lány, akin megtapasztalhatod, hogy milyen a másik oldalon állni, amikor bántanak valakit.
2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát én a helyedben biztosan elgondolkodnék, hogy mint ember, mennyit is érek. Nem bűn ezt gondolni, addig pedig még inkább jobb is, amíg tenni nem teszel semmit, de nem is lennék rá büszke.

Ha pedig te is ilyen vagy, akkor inkább meg kéne próbálnod legalább a hozzád hasonlókhoz nyitni, szerintem a saját példádból tudhatnád, hogy nem mindenki olyan, amilyennek látszik.

2015. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen, valószínűleg azért érzed így, mert téged is bántottak a természeted miatt, és jó érzés, ha ugyanezt te is megteheted ugyanezt azokkal, akik még nálad is visszahúzódóbbak.

Sajnos sok önbizalomhiányos embernek eltorzul a jelleme a sok bántástól, és ebből fakadóan örül, ha jó nagyokat rúghat a (szerinte) még nála is "szerencsétlenebbekbe".

Aki ezt a problémát átlátja és van benne önreflexió, az változtathat ezen. Úgy látom, hogy benned ez megvan és idővel tudatosan felül tudsz kerekedni ezen a hozzáálláson. Addig is figyelj arra, hogy ne okozz kárt másoknak.

2015. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy s**r ember vagy.
2015. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném, hogy jobban éreznéd magad, ha képen b..nád csak a semmiért.

Szerintem menj oda hozzá, kezdj el beszélgetni vele, és rádöbbensz, hogy igazából egy teljesen jófej emberről van szó.

2015. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg érezni akarod hogy milyen lehet bántani a másikat, vissza akarod adni azt amit veled tettek.De ez nem megoldás.

Nagyon sok embernek eltorzul a lelkivilága, jelleme, gondolkodása a sok bántástól, ahogyan az enyém is.Sokan a sok bántástól feljogosítva érzik magukat ahhoz hogy visszaadják a sok bántást olyanoknak, akik nem érdemlik meg.Őket sokat bántották, tehát nekik joguk van ehhez.S nagyon sokan ge*ik és gonoszak lesznek onnantól.Ez az erő hatalmas és sok embert elragad.

Te ne válj olyan sz*r emberré mint azok akik téged bántottak.Csak azért se add vissza másoknak.Embernek maradni mindig minden körülmények között.Ez az igazán nagy feladat.

2015. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem nem szimpatikus a hozzáállásod, Kérdező.


Engem is nagyon sokat bántottak általános iskolában (vertek, csúfoltak, mert visszahúzódó voltam), de én pont ezért nem tudnék senkit sem bántani, nálam valahogy pont fordítva alakult a dolog. Azóta az életben mindenkivel igyekszem kedves lenni, ha van egy új ember az életemben, akkor mindig odamegyek hozzá, ismerkedni, mert sokszor esetlen az ilyen ember, és rosszul érzi magát új környezetben. Pont hogy az kell ilyenkor az új embernek, hogy mások odamenjenek hozzá, és kedvesen beszélgessenek vele, mert így feloldódik. Lehet, hogy nálatok az új lánynál ez hiányzik, hogy senki nem megy oda hozzá, és ezért ő sem mer (persze nyilván belejátszik ebbe az a dolog, hogy visszahúzódó is).


Szerintem küzdd le magadban a rossz érzéseket, és menj oda hozzá. Biztosan ki fog derülni, hogy aranyos, jófej lány, és biztos örülne neki! Ha meg mégsem, akkor legalább megpróbáltad.

2015. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokan bántottak, mégse jutott még eszembe olyanokban kárt tenni a saját kinom miatt, akiknek semmi közük nincs hozzá...Miért akarod azt a szegény lányt bántani? Miért nem inkább azokat akarod pofán rugdosni, akik miatt ilyen nyomorult lettél?
2016. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!