Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csendes visszahúzódó lány...

Egy csendes visszahúzódó lány vagyok. Szeretnék változtatni rajta, mit tegyek, hogy csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék viccesebb lenni,azt akarom hogy legyenek poénjaim amiken nevetnek.Szeretnék beszédesebb lenni,tudjak hozzászólni több témához is,ne legyen kínos csend.Szeretnék barátkozni,beszélgetni másokkal,de nem merek.Érdekesebb akarok lenni.Bátrabb.Magabiztosabb.Le akarom vetkőzni a gátlásaimat.Nem akarom minden kis apróság miatt szégyelni magam.Az akarom hogy a kisugárzásom is magabiztosságot,vidámságot sugározzon.Mit csináljak?Mit tanácsoltok?

2015. ápr. 7. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Arra születni kell, ha nem vagy olyan nem is leszel, max javulhat a helyzet.
2015. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
menj el hétvégén partyzni, igyál piát és akkor felszabadulsz, megnő a kisugárzásod, mindenhez lesz hozzászólni valód, pasizhatsz is, sok jófej barátot szerezhetsz
2015. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom Sean Covey A kiemelkedően eredményes fiatalok 7 szokása című könyvét. én nemrég kaptam és nagyon jó tippek vannak benne, hogy legyél magabiztos, sikeres stb. Ha elolvasod és megfogadod a tanácsokat és eltökélt vagy, segíteni fog. Az ára sem vészes. Egyik rokonom nagyon visszahúzódó volt, ő is megkapta ezt a könyvet, és mintha kicserélték volna. Én az önbizalomhiányom miatt kaptam névnapomra, és már kipróbáltam egy-két dolgot nekem bevált :) remélem segítettem :) sok munka van vele de semmi sem lehetetlen ;)
2015. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok :D amúgy nézz filmeket, -olyanokat amiket a korosztályodnak javasolnak, vagy ők néznek- böngéssz a neten, olvass újságot és úgy képbe kerülhetsz ;)
2015. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. ápr. 7. 16:31
 6/17 Bence_ ***** válasza:

Kisugárzásod akkor fog változni ha elfogadod magad. Rájössz a halandóságodra.

Miért szoktad magad szégyelni?

2015. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Bencének:

Azért ahogy kinézek,egy kimondott mondat miatt meg ilyenek

2015. ápr. 7. 16:43
 8/17 anonim válasza:
Barátkozz olyanokkal akik jobban kinyílnak és úgy már te is olyan leszel!
2015. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A legtöbb barátom hamar megnyílik mások előtt
2015. ápr. 7. 16:46
 10/17 Bence_ ***** válasza:

Kinézeted az olyan amilyen. Az elfogadni tudod.

Kinézeteddel mi bajod?

2015. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!