Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Fiúk, titeket zavar ha egy lány nagyon sírós?

Figyelt kérdés
Tegnap életem legfontosabb fiújához volt egy flegma megjegyzésem. Igazából nem volt olyan szívbemarkoló, csakhát a hangsúly nem volt a megfelelő. És utána ő elment. Es én utána futottam, es megöleltem, és bocsánatot kértem, és 2 órán keresztül el sem engedtem. És el kezdtem sírni. És ő nem értette hogy miért sírok. És sajnos ma ismét összevesztünk. Ma már csúnyábban. És elkezdtem sírni ismét. Mondtam neki hogy találkozzunk és beszéljük meg. De azt mondta hogy ezen nincs mit megbeszélni, nem akar találkozni. És félek hogy nagyban hozzátett ehhez a helyzet kialakulásához az is hogy Ennyit sírok miatta. Szerintetek?

2015. máj. 2. 14:55
 1/6 Reznio Elsovniih válasza:
Ha tudnál írni nekem egy privát üzenetet arról, hogy min vesztetek össze, talán tudok segíteni.
2015. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát csak a kérdést olvasva azt hittem jelentéktelenebb dolgokról van szó, de ez azért nagyobb dolog.. biztos hogy nem azért nem akar találkozni mert ennyit sírsz érte.. hanem inkább örüljön csak hogy van egy lány aki ennyire szereti, remélem meg tudjátok majd beszélni a problémát
2015. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a bunkójával foglalkozni! Ha folyamatosan bánt, és a sírást hozza ki belőled. Keress olyant akivel valóban jól érzed magad, inkább megvígasztal!
2015. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából még soha nem vesztünk össze. És ezért nem is tudom hogy kezeljem a dolgot. És próbálom keresni az okát. Mert nekem ő nagyon fontos, és soha nem szeretném elveszteni. Azért gondoltam hogy sírás ratehetett egy lapáttal, mivel az idegesítő tud lenni. De nem tudom hogy a fiúk ezt hogy látják.
2015. máj. 2. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak érzelmeid és ez tisztelendő és becsülendő. Sok parasztliba van ebben az országban.
2015. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És sok a proli ember, akinek az intelligenciahányadosa annyi, mint a saját életkora.
2015. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!