Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokták mondani neked hogy...

Szokták mondani neked hogy magának való ember vagy?

Figyelt kérdés

Ha igen,mit gondoltok erről?

Hogy fogadjátok ezt?

És legfőképpen elfogadjátok ezt a tulajdonságotokat magatokban?



2015. máj. 2. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokták. Az én reakcióm: Hála istennek!

Én nagyon sajnálom azokat az embereket, akik nem tudják élvezni a saját társaságukat, másoktól függnek.

Ez nem azt jelenti, h ha nem akarok, nem tudok szocializálódni, hanem inkább nem nagyon van rá igényem, jobban szeretek egyedül lenni.

2015. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :-)
2015. máj. 2. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Magamról is állítom, nem csak mások mondják. Jól van ez így, én is sajnálom azokat, akik félnek önmaguktól, és függenek a környezetüktől.
2015. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha. Én is tudom ezt magamról, úgyhogy nem nagyon reagálok rá sehogy. Nekem semmi bajom ezzel a tulajdonságommal. Másoknak kicsit érthetetlen miért vagyok ilyen, de ez nem az én problémám.
2015. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. És részben igaz is, de teljesen nem. Igen elfogadom. De én annyit adok amennyit kapok, mert ezt tartom helyesnek. Ezenkívül, rajtam kívül senki nem nézi az érdekeimet. Sosem segített nekem senki az előrejutásban, hanem épp ellenkezőleg. Hátráltattak. Magamnak élek, mivel senkim nincs, akiért élhetnék...,

de ne felejtsd, amíg magadon nem segítesz, addig másokon sem tudsz. Szerintem ez csak rész igazság. Senki sem magának való teljes mértékben.

2015. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokták mondani. Úgy is van.

Nem baj az, ha valaki egyedül van, csak akkor, ha nem saját döntés, hanem mások miatt vagy fóbia okozza az állapotot. Akkor nincs rendjén.

2015. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondták, de én nem bírnék egy napot sem egyedül élni. Fél napot max.
2015. máj. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok a megszokott, sorba beállós típus. Aztán ha valakinek nem tetszik épp valami ebben általában úgy vagyok vele, hogy köszönöm a véleményt, de én így jól érzem magam, nem az izgat, hogy más mit gondol.
2015. máj. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2015. máj. 5. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!