Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El rontom az életemet, ha nem...

El rontom az életemet, ha nem utazgatok külföldre?

Figyelt kérdés
A rokonok most is arról beszélgetnek,ki hova utazott,meg hova fog utazgatni (jó hogy nekik csak erre van gondjuk)
2015. máj. 3. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

már elrontottad ha valamire gondod van állandóan

gondolom valami bolti (bóvli haha) eladó vagy hasonló kulimunkád

2015. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azzal inkább, higy hasonlítgatod magad másokhoz. Voltál már külföldön?
2015. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért rontanád el? Nem mindenkinek van rá igénye. Szerintem jó dolog látni más helyeket, de távolról sem kötelező (s egy jó könyvből vagy filmből többet tudhatsz meg a kultúráról, mintha elrepülsz és strandolsz egy hétig :) de egy érdeklődő ember értékes időtöltését, megmártózását egy más világban már nem tudod pótolni. ezt most nem tudom rendesen leírni, de talán érted).
2015. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze egy jòl leèlt èletnek ahhoz hogy utaztàl-e valaha külföldre? Ha nincs erre igènyed ès a munkàdhoz sem muszàj akkor nem mindegy?
2015. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Soha nem voltam még

2015. máj. 3. 11:03
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 10:53


Jelenleg 5 éve nem dolgozom,és van pénzem is,sőt most akarok majd vállalkozni.

2015. máj. 3. 11:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha te másra vágysz, miért rontanád el? Csak mert ők erre vágytak, és mondogatják?


Én szeretek utazni, csak ritkán van rá lehetőségem, de amikor van, akkor 1 napokra is képes vagyok menni, amit sokan amúgy nem tesznek meg, és én bántam volna, ha nem tettem volna meg ezeket a maratoni rövid utakat. De ha más másra vágyik, nem várom el, hogy megjárja ezeket az utakat. Attól azért én még szívesen mesélek ezekről, ha valaki szívesen hallgatja, mert nekem élmény. :-)

2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyira beszélnek ezekről már mindenki,hogy néha ezt plántálják az emberbe,sőt volt aki azt mondta el b...szom az életemet ha nem teszem.
2015. máj. 3. 12:48
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nem szívesen hallgatod, tereld el a beszélgetést, vagy mondd meg őszintén, hogy téged ez frusztrál, nem érdekel, másra vágysz. Aki meg azt mondja, hogy elrontod az életed, azzal ne foglalkozz. Nézd, én egyedül utazok évek óta, nem jönnek velem, hát, ez van, nem erőszak a disznótor, de attól én még megyek, akár egyedül is, ha akarok és tudok. És bele tudok lendülni a mesélésbe, mert nekem ez nagy kaland, gyerekkoromban csak a balatoni céges üdülők voltak meg a nagymama, más osztálytársaim mentek síelni, meg külföldre nyáron, nekem kimaradt, pedig mehettünk volna, mert apám révén volt utazási kedvezményünk, de nem használtuk ki, szóval most nagyon élvezem ezeket a kiruccanásokat. De ha valaki nem hallgatja szívesen a sztorikat, le tudok állni. :-)

Értelmes emberekkel ezt meg lehet beszélni.

2015. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sok pénz kell ehhez a hobbihoz.
2015. máj. 3. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!