Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Héé csajok lenézitek a hozzám...

Héé csajok lenézitek a hozzám hasonló gátlásos embereket?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok és még életemben nem voltam diszkóba és barátnőm se volt még, egyébként ezt mart párszor megkérdezték a lány osztálytársami. Szoktak lenni ilyen rondák akik üzennek nekem hogy járni akarnsk velem de azokkal kizárt...


Hát nem tudom csúnya vagyok-e inkább átlagos, de volt már hogy egy lány osztálytársam azt mondta rám hogy nem jövök be neki.... 174cm 65kg, mondhatni sportos



2015. máj. 3. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen le. Mi a f.. ez: "Szoktak lenni ilyen rondák akik üzennek nekem hogy járni akarnsk velem de azokkal kizárt... "? Na, meg hogy jön ehhez az egészhez a gátlásosság? Pff..
2015. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem nézem le a gátlásos embereket, viszont úgy látom, nem csak a gátlásosság a problémád. Ha te lenézed azokat, akiket előnytelen külsejűnek tartasz és még a "ronda" jelzőt is rájuk akasztod, akkor te se várj sokkal többet másoktól.
2015. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Há b+ van egy skála amin ők az 1-2est épphogy karcolják szerintem és egyszerűen hozzá nem nyúlnák mert nem teccik és ilyen debilek...


volt egy csaj aki már az 5-6os kategóriát Sarolta na ő teccet meg is suerezhettem volna csak... a szüleimet szégyellem hogy alkeszok és romos a házunk

2015. máj. 3. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
kifogás mindig akad!
2015. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az olyanokat akik olyanokat írnak, hogy "teccik" azokat mindenki lenézi egy kicsit. Meg persze a többi helyesírási hibák...
2015. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van egy érték rend mindenkinél pl: egy szép csaj nem megy egy ragyás pinokióhoz



Én nem tartom magam szépnek se csúnyának... volt már rá példa hogy próbálkoztam egy nagyképű gátlásos csajnál(7—es) na nála nem jöttem be inkább a egy menő c. gyerek-el kavart.


szerelmes lettem az osztálytársamba aki (8-9-es)volt nálam csak hát túl töketlen voltam és nyuszi hozzá így semmi nem lett belőle.


Aztán most nemrég néztem ki Azt a csajt aki átlagos csak a probléma annyi hogy én Zárkózott vagyok ő meg nyitott és sok barátja van, talán még barátja is van.. mert láttam kézen fogva menni vele... Szóval nyuszi vagyok ehhez.

2015. máj. 3. 20:01
 7/11 A kérdező kommentje:

A helyesírásommal gond van tudom, de nem értem miért kell folyton leszólni miatta!


inkább örülnék a helyetekben hogy normális családban élek ahol nincsennek anyagi és alkohol gondok.... és nem vagyok zárkózott stb.



most ez vagyok én senkire nem számíthatok, legyek rideg...., tanulni próbálok de nem megy...

2015. máj. 3. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én sem kezdenék veled, ha az osztálytársad lennék, ha meg te próbálkoznál, el lennél hajtva a vérbe. Nem a gátlásosságod, hanem a nőkhöz való hozzáállásod miatt.
2015. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néznélek le azért, mert nem volt még barátnőd, vagy nem voltál diszkóban. Ott én se voltam, más jellegű helyeken szoktam szórakozni, mert nem szeretem azt a zenét. És az is természetes, hogy nem tetszik neked valaki, és az se baj, hogy ezt beismered. De az a stílus amivel mások külsejét ócsárolod az gáz. Az nem baj, hogy nem tetszik mindenki. Nekem sem tetszik mindenki. De megválogatom a szavaim velük kapcsolatban.
2015. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jahh ne fényezd már magad kedves válaszoló, kétlem hogy quasimodoval dugtál.....

privátban meg felesleges írogatni "szűz f**szu"

2015. máj. 3. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!