Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az emberekről? Elismeritek vagy lenézitek amit csinálnak?


2015. jan. 26. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nézem le őket, ha ehhez van kedvük, hadd csinálják.


Az biztos, hogy minden fizikai/szellemi teljesítmény, így ez is elismerésre méltó.


De engem egyáltalán nem hoz lázba.

2015. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy sportoló embert sem vagyok hajlandó lenézni, inkább sportoljon, mint zabáljon a tv elõtt, hogy aztán 30 éves korára fél lábbal a sírban legyen valamely népbetegségben szenvedve...
2015. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen elismerni vagy lenézni? Ez egy sport. Valakinek ez a szenvedélye. Talán neked nincs? Inkább mnit a cigi.
2015. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon is elismerem őket,szerintem nagy dolog amit ők csinálnak.Nekem is van szenvedélyem mint mindenkinek ezt a kérdést nem azért írtam ki mert lenézem őket.
2015. jan. 26. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Imádok DH-zni csak az a baj, hogy csoró vagyok, és egy dirt bicajjal tudom űzni ez a sportot. Amúgy nagyon klassz amit csinálna, habár inkább kell hozzá skill, mint edzettség, mert a legtöbben nem tekernek fel azzal a 20 kilós bringával a hegyre :)

Egyetlen egy negatív tapasztalatom van Nyáron a fogaskerekűn a legtöbb DH-s büdös. Biztos a védőfelszerelés+ a nagy melegtől van.

2015. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt itt tavaj egy kérdésnél egy felelõsségteljes családanya... aki a hegymászókat szidta, hogy milyen felelõtlenek, mert bármikor meghalhatnak... erre mondtam én, hogy ha kimész az utcára bármikor elüthet egy autó...erre bezzeg jött egybõl, hogy az nem ugyan az... dehogy nem, mindkettõ véletlen baleset ami bármikor bekövetkezhet.
2015. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Ez így igaz, csak külön illik venni a muszájkockázatot, meg az önként vállaltat.

Merugye... nem mindegy, hogy valaki kilépett az úttestre és elütötte egy szabálytalan autós, vagy felmászott félig egy hegyre, oszt lepotyogott.

Utóbbi ugyanis magának kereste a bajt, míg az előbbi tényleg balesetet szenvedett.

2015. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szájtátva szoktam nézni az ilyeneket. :)


Ezek TUDNAK biciklizni.

2015. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!