Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek en milyen ember...

Szerintetek en milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek utazni mindenki szeret engem de igaz baratom csak egy van szineszno szeretnek lenni turelmem nincs de azert szerintem kedves vagyok ha valamit el akarok erni akkor azt biztos elerem a zenet szerintem .Szerintetek milyen vsagyok

2015. máj. 3. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez alapján akár sorozatgyilkos is lehetsz...
2015. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Király.
2015. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ez most komoly sorozatgyilkos ?
2015. máj. 3. 20:53
 4/20 anonim ***** válasza:

Kedves kislány lehetsz. Az elsőre ne hallgass, nem igaz.

Viszont, ha színész akarsz lenni gyakorold magad, a képességfejlesztés az hossszú kitartó munkát igényel: mozgás, ének, zene - jó ha tanulsz valamilyen hangszert is

2015. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
koszi tanulok hangszert de meg nem tudok rajta jol koszi a valaszokat meg johetnak
2015. máj. 3. 20:58
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem igazán tudom, hogy milyen lehetsz, de gondolom kedves meg jófej ha mindenki szeret. Lehet, hogy valamikor idegesítő vagy, mivel szereted produkálni magad (színésznő), de mindenki gyorsan megbocsájt neked mert rád egyszerűen nem lehet dühös lenni. Eltaláltam? :D
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen koszi de nem vagyok en mindig ilyen jo meg jofej az iskolaban eltortem egy kagylot akkor meg 5be behoztam egy kutyat az iskola udvarra meg meg egy csomo mas ha szeretitek a csilagjegyeket meg ilyeneket szerintetek mi a csilagjegyem
2015. máj. 3. 21:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem buta, ha ilyen kérdést teszel fel.
2015. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
lehet visszaszivom igazatok van
2015. máj. 3. 21:13
 10/20 anonim ***** válasza:

1,8 -as sötétek, megkeseredettek, a kérdező abban a korban van, amikor a "ki vagyok én" nagyon fontos lesz.


Nincs veled semmi baj, kérdező.

2015. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!