Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miként vélekednek...

A nők miként vélekednek arról, ha a férfiak jobban megnézik őket?

Figyelt kérdés

Önbizalom-növelő számukra? Vagy csak egy bunkónak nézik a férfit?

Főként nők válaszára lennék kíváncsi, ha lehet a korotokat írjátok oda. :)



2015. máj. 4. 00:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van barátom,akit sosem csalnék meg,és lehet lepontoznak páran,de őszintén szólva igen,nekem így is tetszik,még az is önbizalom növelő ha pl megkérdezi van-e barátom,ilyesmi,de ne legyen olyan aki nem érti hogy igen van,és nem akarok mástól semmit,az simán csak idegesítő.
2015. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19/l,bár szigorúan véve lány vagyok,nem nő,nem tudom szàmít-e a véleményem.
2015. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a "jól megnézésnek" is vannak fokozatai. Onnantól kezdve, amikor a férfi rám néz és mosolyog, azon át, hogy végigfuttatja rajtam a szemét, odáig, hogy levetkőztet a szemével.

Én személy szerint nem bánom, ha tetszem a másik nemnek és végignéz rajtam, sőt egy kedves mosoly is jól esik, de ha valaki hosszasan bámul és érzem, hogy cikázik rajtam a szeme és gondolatban már szedi le rólam a ruhákat, az elég zavaró és kényelmetlen érzetet okoz. 22/N

Amúgy miért kérdezed? Volt már, aki beszólt érte, vagy..?

2015. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nő-lány mindegy a kérdésben. :)

Utolsó: Nem, nem szólt be senki, csak nem tudom, hogy mennyire legyek merész. :)

2015. máj. 4. 01:24
 5/23 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát akkor, az a tanácsom, hogy ne bámulj meg nagyon senkit, de azért kicsit lehet. :) De a mosolygást sem szoktuk tolakodásnak venni.
2015. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

Légyszi, aki válaszol, az egyes szám elsőben tegye. Ha volt is szavazás, hogy van a nőknek szóvivője, én nem voltam ott, így érvénytelen.


Engem kifejezetten bosszant, ha megnéznek. Nem tudom, mivel jelezzem, hogy nézze inkább a telefonját vagy valaki mást.


Pont az önbizalomnak van ehhez köze. Nekem soha nem növelte, sokat dolgoztam azon, hogy a saját jogomon legyen önbizalmam, így mások véleménye nem jelent semmit. Sőt, megfordítva: sok pasival találkoztam, akik azt hitték, nagy kegyben részesítettek, hogy észrevettek. Mintha valamivel tartoznék a vélt önbizalom "injekcióért".

2015. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

- ha szimplán végigmér, és ennyi az nem tolakodás, és jól esik

- viszont amikor vetkőztret, stíröl, és még be is szól, na az taplóság a javából, és legszívesebben képen törölném

2015. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
ami a kirakatban van az eladó, én minden kivágott cicit jólmegnézek!
2015. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jó dolog, számomra mindenképp önbizalom növelő. :) Jól esik, főleg ha kulturált megjegyzés is társul hozzá.
2015. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

én még csak 15 éves vagyok, de minden szempontból fejlett, és sokan megnéznek. Sosem értem amikor valaki emiatt panaszkodik, hogy megbámulják. Én szeretem, jól esik. Nyilván pozitív visszajelzés. Vannak amikor ízléstelen dolgokat kiabálnak, de nem veszem magamra. Leszűrök belőle annyit, hogy csinosnak lát és kész :)

Van amikor kicsit zavarba ejtő, de ez legyen a legnagyobb bajom.

2015. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!