Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszió ellen?

Depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Nem megyek pszichologushoz...
2015. máj. 5. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki akar irjon uzit
2015. máj. 5. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Mesélj.
2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gábor t ***** válasza:

Szia. :)

Anyú.... ki mehetek cseresznyét szedni?

De hát Tél van!

-Tudom , sál , sapka , kesztyű ... :)

2015. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden "leépülés" után fejlődés jön. Keress új embereket,egy pozitív embert,aki jó hatással van Rád. Csináld azt,amit szeretsz és ne érdekeljen mások véleménye,egyszerűen sz.rd le! POZITÍV gondolkodás ez a LEGfontosabb,ebben haladj lépésről lépésre ->pl. egyik nap élvezd a napsütést másnap élvezd a napsütést és egy sétát haza fele jövet, harmadnap élvezd a napsütést,a sétát és a virágok gyönyörét.. és így tovább,napról napra fejleszd ezt a második LEG pedig az AKARAT, ebből nagy kell és Te döntöd el,hogy mekkora. Kitartás; ha kitartalsz,akkor biztos az a biztos siker. Ha szereted a bölcs idézeteket olvasgasd azt, ez is hasznos. Ha szeretsz sportolni,sportolj jót tesz a testnek és a léleknek egyaránt. Utolsó mondandóként én nem rég léptem ki a depresszióból és nem kellet hozzá pszichológus (nem villogásnak szántam)
2015. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ez a nyomoronc telefon elküldte


Folyt.köv


Szóval tudom,hogy mi is az a depresszió,voltam már mélypontján és a felszíne alatt is. Ez az én saját receptem :) . Semmi sem lehetetlen, neked is menni fog egyedül kilábalni ebből a helyzetből. Hagyj fel az öngyilkosság gondolataival. Egyszer kifogsz belőle kerülni és azt gondolod majd : "milyen jó,hogy nem tettem meg" és reggelente felakarsz kelni,hogy elkezd a napot vidáman :) . Remélem segítettem,ha van egyéb óhaj,sóhajod csak írj! :)

2015. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: rengeteget segítettél. Köszönöm mindenkinek..
2015. máj. 6. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki :D
2015. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!