Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék depresszió ellen?

Mit tehetnék depresszió ellen?

Figyelt kérdés
A fejemben mindenféle öngyilkossági módot végiggondoltam, és egy el nem múló "világvége" hangulatom van. Nem tudok semmi jóra sem gondolni. Ötlet?

2014. okt. 20. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz privátot, beszélgethetünk. :)
2014. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha pl. iskolába jársz, találj ki egy olyan iskola utáni elfoglaltságot, ami hasznos, amivel lefoglalod magad. legjobb lenne valami önkéntes munka amivel másokon segítesz. ha látod, hogy jót teszel, biztos jobban fogod magad érezni.
2014. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is depressziós vagyok, pár hete úgy tűnt rendben vagyok. Néhány napja megint rosszabbul vagyok. Vannak amik segítenek, ha gondolod írj privát üzenetet.
2014. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is elég depresszív hangulatban tudok néha lenni, de ami gyors kijuttat belőle, hogyha nem agyalok. Ne gondolkozz!!! Próbálj a jelenben élni!!!
2014. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kijöttem a depresszióból egy pár hónapja, írj ha akarsz dumálni.
2014. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csokilány97 válasza:

Hallgass jo zenéket

Pl " lehet nöld az ég " amikor jo az idő menj el sétálni közbe hallgass nyugtató szövegű pozitív számokat :)) ez megnyugtat..

A másik ha az edzésnek szenteled az életed még... ( én is ezt csinálom )

3.

A leghatásosabb... fogadj orokbe egy kutyust.

Elviszed sétálni megismersz pár embert ,

Idomitod es büszkeséggel tölt majd el :)) a kutya... csodálatos... feltétel nélkül szeret :)

2014. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vad-Ász ***** válasza:

szevasz.

irj nyugodtan és beszélgetünk

én is hasonló helyzetban vagyok

(kezdek kijutni a depiből)

2014. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!