Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fáradékony és rosszkedv...

Nagyon fáradékony és rosszkedvű vagyok általában. Ez ellen lehetne valamit tenni?

Figyelt kérdés
Már utánaolvastam, de nem segített. Talán ti tudtok valamit segíteni. Más is küszködik ilyen problémával? És a depressziót lehet örökölni?

2013. aug. 21. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Aludj rendesen, pl most is netezel. Az alvás jótékony. Továbbá a rosszkedv ellen kiválló dolog a sport. Esetleg más hobbi, ami érdekel. Jaja, a hajlam a depire ott lehet a vérvonalban, de rajtad áll h teszel e ellene.
2013. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sok kávé miatt netezek, amit így utólag bánom hogy megittam :D de ezt próbáltam, hogy ne legyek annyira levert.
2013. aug. 21. 03:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Magne B6, kávé helyett zöld tea. Amit én használok még, az a Ginseng tea, de vigyázz mert méregtelenítő hatása is van, szóval wc-re szaladós a szitu :)
2013. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült hogy vashiányos vagyok. Ha valaki észleli magán a leírt tüneteket, akkor ajánlom hogy vizsgáltassa ki magát, hátha vashiánya van.
2014. ápr. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!