Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy elfogadjam...

Mit csináljak, hogy elfogadjam magam? Semmi önbizalmam, és csúnyának tartom magam. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy pattanásos vagyok, de nem úgy, hogy rengeteg kicsi pattanásom van egyszerre, hanem kevesebb, de azok nagyobbak. Bőrgyógyász által előírt krémeket használok 3 hete, de ezek elvileg egy hónap után kezdenek hatni, és 2 hónap alatt eltüntetik a pattanásokat. Nem igazán bízom benne, hogy 2 hónap múlva egyáltalán nem lesznek pattanásaim, de hát majd meglátjuk. Ráadásul a homlokomon halvány foltok vannak a régi pattanások miatt. Nem tudom, hogy ezek más emberek szemében mennyire látszanak, de engem nagyon zavarnak. Az orrom kicsit mitesszeres, de ez sokat javult már. Alapból nem lennék csúnya, az arcberendezésem, alakom, stb szerintem átlagos lenne, de a bőröm teljesen elcsúfít. Néha teljesen visszataszítónak látom magam, főleg amikor eszembe jut, hogy sok tökéletes külsejű lány is azt mondogatja, hogy ő milyen ronda...inkább bele se gondolok, hogy az ilyen lányok milyennek láthatnak engem. Szerintetek hogy fogadjam el magam? Igazából sosem volt önbizalmam, mert a régi osztályomban kiközösítettek több dolog miatt is, és sokat csúfoltak, de én úgy érzem, nem normális, hogy nem tudom elfogadni magam.

14/L



2015. máj. 6. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Hùzz zacskót a fejedre ès ne íjeszdgesd a kisgyerekeket.
2015. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
A leírás alapján kb.úgy nézhetsz ki mint a texasi láncfürészes.
2015. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
Én 13-14 éves koromban baromira mitesszeres voltam. Anyám elhordott kozmetikushoz és szépen rendbe hoztak. Neked is ezt kellene tenned.
2015. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kozmetikus nem segít, régen sokat jártam, de még mindig ocsmány vagyok. Igazából kár volt kiírnom ezt a kérdést...nevetséges, hiszen ilyen külsővel lehetetlen, hogy elfogadjam magam. Na mindegy, akkor maximum csak akkor megyek emberek közé, ha nagyon muszáj, hogy ne kelljen rám nézniük, és nem szólok senkihez, akkor csak nekem kell elviselnem magam valahogy.
2015. máj. 6. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:

A legelső lépés (bár ebben a korban még nem olyan könnyű) az, hogy kerüld azokat az embereket, akik bármilyen kritikus megjegyzést tesznek a külsődre, így már csak Önmagadra tudsz figyelni és arra, hogy Neked mi tetszik, nem pedig primitív embereknek.

Ugyanakkor a jóindulatú tanácsokat, amelyeket Kedvesen adnak neked, érdemes megfogadni, de legalábbis elgondolkodni.

A pattanásokkal pedig futás ki a napra, mert az nagyon jót tesz nekik, s főleg délutáni órákban.

2015. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A pattanások belső problémák miatt jelennek meg kamaszkorban: hormonváltozások, stressz, rossz étkezés. Szinte egyetlen külső ok az a koszos kézzel való nyomkodás.

Nagyon sokat tehetsz ellenük akkor, ha: 1. havonta min. 1 alkalommal diétázol és nem iszol-eszel festett, vegyszerezett italokat-ételeket, 2. sok tea ivásával, 3. teás vagy sós gőzöléssel, alaposan, este leginkább + sok napozás, de csak d.u. 3 után :)

2015. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindent tudok a bőrápolásról, bőrgyógyászhoz járok, mondom, nem az a bajom, hogy nem tudom kezelni az arcom, hanem hogy gyűlölöm magam. Most is ki kell mennem az utcára, mert megyek a legjobb barátnőmhöz, de egyszerűen nem akarok, mert sajnálom azokat az embereket, akiknek rám kell nézniük..nem is értem, miért barátkozik mbárki is.
2015. máj. 6. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Edd meg a kulámat ès lesz önbizalmad:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:-*:-*:-*:-*:O:O:O:O:O:O:O:O
2015. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Én is így gondolom magamról, de nézd meg a "tökéletes" sztárokat. Ők sem mindíg szépek, nekik is vannak pattanásik. Remélem segitettem. Sok sikert.
2015. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolsóhoz még akartam írni, csak kitörölte. Csak magadnak akarj tetszeni, ez a lényeg :) *(folytatom)
2015. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!