Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok elrablásos történet?

Mi ez a sok elrablásos történet?

Figyelt kérdés

Facebookon látok elég sokat, hogy van egy autó amiben ül pár ember akik segítséget kérnek (hol van ez az utca stb.), közelebb mész és elrabolnak.

Ez most az új divat, vagy tényleg van igazság alapja?



2015. máj. 6. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is facebookon olvastam, hogy van egy bizonyos talking angela nevezetű androidos alkalmazás, aminek az a lényege, hogy egy macska szemében van egy kamera, amin keresztül figyelik a gyerekeket, s hogy angolul kérdeznek tőle,hogy hol lakik, stb....

A játék része, nem tudom igaz-e, valami pedofilokat magyaráznak, hogy ők férnek hozzá.

Több ismerősöm is kiírta, hogy fekete kocsikkal járnak, s elrabolják a gyerekeket,meg szervkereskedők, stb..


Nem tudom igaz e, szerintem is-is, mert valóban ocsmány egy világ van és bármi megtörténhet

2015. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jav: Visszatérve a játékra, azt mondják,hogy ha közelről megnézik ennek a macskának a szemét, egy szoba látható benne,ahonnan nézik a gyerek mozdulatait.Nem játszok a telefonomon, így nem tudom.De az elrablós dolgot sok embernél olvastam, csak a város más. Első voltam.
2015. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy aktuális hoax a sok közül. Ez is lecseng majd, mint az összes többi hasonló.
2015. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt a Talking Angelát ki fogom próbálni. Erről csináltak Youtube videósok is ilyen kibeszélő videókat, bár ennek semmi valóság alapja nincs. Akkor lehetne hogyha a játék kérné hogy kapcsoljuk be a GPS-t, de így semmi értelme.

A kocsis rablókban meg látok valamit ami lehet igaz is, mert pl. ott volt az a gyerek akit az ukrán elrabolt.

De elég sok a történet, ugyanaz, csak már helység. Ezért gondoltam hogy ide írok, hátha tud valaki valami biztosat.

2015. máj. 6. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Még azt is hallottam, hogy szervkereskedők... De az tényleg létezik,nem hülyeség.


Pár hete volt, hogy sétáltam a környékünkön,s valami fullos kocsiban ült két pasi, akik nagyon néztek meg köröztek, kóvályogtak jobbra-balra, még mondtam is mit néznek, mit keresnek? Nem vagyok paranoiás,lehet kerestek valamit, de azért jobb az óvatosság, bementem a kisboltba, aztán hazamentem,

2015. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézus szíve ennyi baromságot amit itt olvastam.


"egy macska szemében van egy kamera,"

A macska a képernyőn van, arról meg nem tudok hogy a mobilgyártók kamerát tesznek a képernyőbe bele. Nonszensz baromság.


"ha közelről megnézik ennek a macskának a szemét, egy szoba látható benne,ahonnan nézik a gyerek mozdulatait."


Az a pedofil hacker gyerekrabló vagy akármi mi a ló fütyülőért mutatná meg hogy honnan nézi a gyerekeket?!


Ép értelmes emberben fel sem merül hogy ilyen égbekiáltó ökörségek valósak legyenek.

2015. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A játék szerintem is hülyeség. Az én unokahuhgom is játszott vele. Unokanővéremnek meséltem erről, azt mondta,majd utána néz.

Viszont az, hogy vannak emberrablók, az azért igaz lehet, amilyen világ van...

2015. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem kéne idiótának nézni,mert elsőnek "elhittem ezt".

Én csak azt írtam, amit olvastam róla.

Viszont ne legyünk naivak, a játék valóban ökörség így belegondolva.

De az, hogy vannak emberrablások a világban, illetve szervkereskedők, az nagyon is igaz.

2015. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

A talking angela-s egy baromság,de a kocsisban lehet valami,mert én lehet találkoztam ezzel az autóval.


14 vagyok,decemberben sötétedés után,kétfelé váltunk a csapatunkkal,egy másik lánnyal néztük meg hogy mikor jön a busz.Amikor sétáltunk vissza a többiekhez,lelassított mellettünk egy fekete autó,és kihajolt egy férfi,kérdezték:

-Sziasztok,nem tudjátok megmondani hogy hol van a Variszkuszi (azt hiszem ezt mondta) utca?

-Ilyen utcáról még nem hallottam...-én

-Várj,gyere közelebb nem hallottuk..

Itt láttam hogy két férfi van,az egyik már odakúszott az ajtóhoz,gondolom kinyitni.

Én hülye!Majdnem közelebb is mentem volna,ha a barátnőm,nem húzott volna el és kezdett volna sprintbe...

Kb. 5 perc kellett mire felfogtam.A barátaink messze voltak.Fel se tűnt volna senkinek sem hogy eltűntünk. Most így visszagondolva,beleborzongok...

2015. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg voltak eddig is ilyen emberrablások, csak azt nem értem hogy Facebookon miért van ennyi. Régebben nem írtak ki egyet se. Legalább is én nem láttam egyet se.
2015. máj. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!