Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a túlságosan...

Ti mit gondoltok a túlságosan csendes emberekrol?

Figyelt kérdés
Itthon beszédes vagyok meg az osztályban is ,szoval ot ahol sok idot eltoltok .De ha Elmegyek pizzazn vagy barhova a baratom baratjaival akkor nem tudok megszólalni .Egy csomo van a hasamban es elkezd fájni a fejem is.Es nem tudom jol érezni magamat .Csak akkor beszelek ha kerdeznek es akkor is egy két szóval elintézem a válaszadást.Es van mikor ezt megjegyik hogy tul xsendes vagyok meg ilyenek .....ezzel csak rontanak a helyzetemen mert akkor megugysem beszelsk .Nagyon szeretnem legyőzni ezt a tulajdonságomaAt ,mert zavar es néha a varatomat is zavarja .Ha valaki tudna par tanácsot adni az jo lenne :\
2015. ápr. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, aki csendes az csendes aki meg nem az meg nem. Én azt nem értem hogy egy csendesebb emberre miért kell megjegyezni hogy milyen csendes.
2015. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom rólunk hogy az emberek 70-80%-a tévesen elítéli őket, és közben meg se próbálják az ő szemszögűkből nézni a dologokat. Miért lett csendes miért nem szól semmit, miért kerüli a szemkontaktust stb.


Szóval csak az tudja átérezni a helyzetűket, aki már korábban átélt rossz dologokat vagy netán ő is csendes ember volt.

2015. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En igazabol felek hogy rossz dolgot mondok vagy valakit megbantok vagy hülyeséget mondok.Olyan hamar elitelnek az emberek es én felek hogy elrontok valamit.Es ez a felelem talan nagyobb mint az akartok hogy beszéljek es felszabaduljak .Valtozni szeretnek de ha csak egy kis összejövetelre gondolok ossze szorul a gyomrom
2015. ápr. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!