Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a pasifaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a pasifaló nőkről?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm elvadult, és szeretném valahogyan visszahozni a qrvulás útjáról. Nem tudom, miként kéne, de már nagyon durva, amit művel... ://

2013. okt. 25. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég szar lehet kannibálnak lenni :D
2013. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves?
2013. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék vele. Semmi jogod megmondani, mit tegyen. Szabad akarat, mond valamit? Ha magától nem veszi észre, hogy ez rossz, akkor elveszett eset. Ha csak nem akarsz összeveszni vele persze. Mondjuk ilyen típusokkal eleve nem haverkodnék.


22/F

2013. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy semmi közöm hozzá, de rossz látni a másik szenvedését, ha kedves neked.
2013. okt. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!